G. Gerlach Projekt TARPAN
Odpowiedz do tematu

:
Za nim w podłodze jest ucho od pasów, i przez niego je przekładasz.
Z tyłu są już normalne pasy bezwładnościowe zamontowane, z Octavii :-) - ale tam nie było żadnych, a dzieciaki będą jeździły.

:
pifko

Za władowanie wiader waluty w ten dołek bez dna zwany renowacją zabytków.

Piękny efekt. IMHO lepiej by wyglądał w "drewnie" :złośliwiec:

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Myśleliśmy o tym żeby na pace dać drewniane odbijacze i podłogę - ale guma wydała nam się bardziej uniwersalna.

Jak tylko ten już wyjedzie - zabieramy się za drugiego :popcorn:

:
Rudolf napisał/a:
Po co jest ten otwór w siedzeniu pasażera ? :D

to doopogranica dzieląca siedzenie pomiędzy dwoma pomocnikami rolnika, nieuku facepalm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
O cfaniak jeden... A przed chwilą pytał o to samo co Rudolf ;) :)) pifko

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Taa sam nie wiedział a teraz udaje Greka :P

:
Rudolf napisał/a:
Po co jest ten otwór w siedzeniu pasażera ? :D


Żeby flaszka nie wylatała :))

Ostatnio zmieniony przez Grizzly 2016-08-11, 08:20, w całości zmieniany 1 raz
:
Widać , że Kumotry z miasta :złośliwiec:

Ten otwór służy do mocowania siekiery, tudzież orczyka .


Orczyk wygląda tak i jest podstawową bronią ręczną w wielu regionach Polski.

Z gazrurką to miastowe chodzą :)


Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2016-08-11, 09:12, w całości zmieniany 1 raz
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
eee, i co? siadasz na tej siekierze vel orczyku?
Ja myslalem, ze jak w kazdym sarmackim powozie, to jest otwor na szable cool

beceen | ***** ***
:
beceen, to by się zgadzało a do tego szerokie siedzenia by się kontusz nie pogniótł ;)

:
Rudolf napisał/a:
beceen, to by się zgadzało a do tego szerokie siedzenia by się kontusz nie pogniótł ;)

hmmm a potraficie sobie zwizualizować Rudolfa w liberii, peruczce i trójkątnym kapeluszu w roli stangreta stojącego na tylnym błotniku :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
a dodaj do tego jeszcze takie obcisłe porcieta do kolan, pończochy i trzewiczki z klamerką :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
a potraficie sobie zwizualizować Rudolfa w liberii, peruczce i trójkątnym kapeluszu w roli stangreta stojącego na tylnym błotniku

Idąc tym tropem można sobie wyobrazić kolejny projekt związany z renowacją lektyki...

Tak mi się skojarzyło:

"Lektyka... No tak, lektyka. Prezent ślubny od Patrycjusza. Vetinari wiedział przecież, że Vimes kocha chodzić po ulicach miasta. Jakie to dla niego typowe, że dał w prezencie coś, co na chodzenie nie pozwala.
Czekała przed wyjściem. Obaj nosiciele wyprostowali się na jego widok.
Sir Samuel Vimes, komendant Straży Miejskiej, znów się zbuntował. Może naprawdę musi korzystać z tego draństwa, ale...
Spojrzał na przedniego nosiciela i kciukiem wskazał mu drzwiczki lektyki.
– Wsiadaj – polecił.
– Ależ proszę pana...
– Mamy pogodny ranek. – Vimes zdjął płaszcz. – Sam będę prowadził."
T. Pratchett "Na glinianych nogach".

--
aRTI01
:
Very funny plask

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.