Słownik wyrazów i pojęć używanych na forum CW
Odpowiedz do tematu

Sylwek
[Usunięty]
:
Woytec napisał/a:
Z_bych napisał/a:
Może także to być przyjaciółka :D


Tak jest, bo Wei Ping jest kobietą.
Jak Kopernik? hmmm


Kopernik w dodatku był Niemcem. tak mówią :)) , znaczy Niemką. właściwie po ostatniej eurowizji to już nic mnie nie zaskoczy :D

:
Sylwek, Ty nie gadaj, tylko wiosłuj do Zgierza pifko

:
Wen, Wen Ping

Skate or die!
:
A "matka perły" była?

Matka perły - określenie inkrustacji tarczy lub innych elementów zegarka będące wynikiem tłumaczenia angielskiego mother of pearl przez Google Translator.

Sylwek
[Usunięty]
:
Woytec napisał/a:
A "matka perły" była?

Matka perły - określenie inkrustacji tarczy lub innych elementów zegarka będące wynikiem tłumaczenia angielskiego mother of pearl przez Google Translator.



no tak... fakofku znajesz?


bo o masie perłowej to może słyszeli,a o macicy niekoniecznie już . Niech już zostanie ta
Matka perły :D

:
Mnie rozwaliła legalizacja, bo sam mam dwa jeszcze niezalegalizowane, amfibię beczkę i skx009.

:
marasować - zachowywać się jak panna na wydaniu :D

:
Z_bych napisał/a:
marasować - zachowywać się jak panna na wydaniu :D

nie, marasować to :
1. proszenie o skasowanie konta połączone z hamletyzowaniem skutkujące finalnie "no dobrze, zostanę jeszcze trochę".
2. postawa życiowa sprowadzajaca się do negowania zdolności intelektualnych osób o odmiennych poglądach *
*nie dotyczy Goldusia, Jacobiego i paru innych kórych w/w zdolności nie sa zbyt wyśrubowane tj. po prostu to gupole

:)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol.... obetnij sobie głowę, po co ci dwie dupy :P

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi napisał/a:
obetnij sobie głowę, po co ci dwie dupy :P

o tym właśnie pisałem :P emanacja powyższej tezy wprost modelowa :D
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.