Słownik wyrazów i pojęć używanych na forum CW
Odpowiedz do tematu

Sylwek
[Usunięty]
:
Remik, te z Krakowa mają inny sposób postrzegania rzeczywistości :złośliwiec: :))

:
Sylwek napisał/a:
Remik, te z Krakowa mają inny sposób postrzegania rzeczywistości :złośliwiec: :))


No prawie jak z Radomia :))

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Sylwek, eee, ale co ma do tego wszystkiego Kraków? :D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
Sylwek
[Usunięty]
:
Sebastian, jak już personalnie wywołujesz ,to Ci odpowiem ...

-jeden zespół śpiewał co by Wam nie przenosić stolicy ,,
wał z tym ,nie chcecie to nie ..

- fot ze spotów nie zamieszczacie , chociaż niby się spoty odbywają :D
szczerze powiedziawszy ,to Wasze gęby mam w nosie , ale choć zegarki pokażcie .. co je macie , bo to wiele pomaga

i na teraz tyle ....

:
Kufa, Sylwek, jak tak czytam te twoje wpisy to coraz częściej mam wrażenie że padniesz kiedyś naturalną śmiercią, od obucha ... ;) :D

Sylwek
[Usunięty]
:
ALAMO, walić obuch ,, strzelę sobie w plecy z łuku :)) będzie widowisko dopiero :D

Spam
[Usunięty]
:
Sylwek napisał/a:
ALAMO, walić obuch ,, strzelę sobie w plecy z łuku :)) będzie widowisko dopiero :D
...

...lepiej uważaj co by cię jaki u-both nie zatopił :złośliwiec: ... jak cię storpeduje to nawet kapok nie pomoże :twisted:

:
Szczelaj Sylwuś, szczelaj - najlepiej cały magazynek :)) pifko

:
Sebastian napisał/a:
co ma do tego wszystkiego Kraków?


Niektórzy chyba nie ogarniają, że Wieliczka nie jest dzielnicą Krakowa ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
Wieliczka nie jest dzielnicą Krakowa ;)

:shock: :shock: :shock: od kiedy?????


;) :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Się nie śmiejcie - podobnie jest w naszym małym grajdole, gdzie za chwile Wadowice bedą chciały nazwać swoim imieniem całą okolicę (włącznie z budowanym od czasów Nerona :D :D zalewem w Świnnej Porębie).
.
.
....mnie to już nawet przestaje bawić... facepalm facepalm

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2013-08-14, 10:14, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Uprasza się kumotrów o zaprzestanie szykan z miasta Krakowa :mad: Bo zaostrzę maczetę cool

Sylwek
[Usunięty]
:
olp1 napisał/a:
Uprasza się kumotrów o zaprzestanie szykan z miasta Krakowa :mad: Bo zaostrzę maczetę cool

się następny centuś znalazł był :złośliwiec: :))

:
"Świeży" jeszcze jestem, co znaczy krwawy hegemon ? Gdzieś mi kilka razy już wpadło w oko. hmmm :/

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.