Słownik wyrazów i pojęć używanych na forum CW
Odpowiedz do tematu

Sylwek
[Usunięty]
:
Spam, ale ,że ja ???? :shock: ja tego nie wymyśliłem ,ja tylko powielam cool choć bez wstydu przed Ryśkiem :D

Spam
[Usunięty]
:
Sylwek napisał/a:
Spam, ale ,że ja ???? :shock: ja tego nie wymyśliłem ,ja tylko powielam cool choć bez wstydu przed Ryśkiem :D


...no i tym samym zły przykład dajesz... a powinieneś krzewić pokój i miłość miedzy forumami :złośliwiec: być takim... ten... no... kagankiem oświaty :D ;) :))

:
On, kaganek?
On może najwyżej za wici robić ...
Nasmołowane solidnie ...
:D

Spam
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
On, kaganek?
On może najwyżej za wici robić ...
Nasmołowane solidnie ...
:D


...no... do robienia dymu to nadaje się jak mało kto :twisted: :P ;) :))

Sylwek
[Usunięty]
:
ALAMO, zawsze na posterunku :D pifko

:
:D pifko

:
Dzięki chłopaki za to KIZI. Jak wrzuciłem w google to mi wyszły jakieś pierdoły. No i pozdrawiam Was - BRACIA z KIZI pifko pifko pifko /siebie też/.

Ostatnio zmieniony przez lajosz 2013-08-08, 09:48, w całości zmieniany 1 raz
:
lajosz napisał/a:
Jak wrzuciłem w google to mi wyszły jakieś pierdoły. .



:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
No co ? :)) chciałem zastosować starą chińską metodę - na wujka google. Mówię sobie, co będę doopa. Sprawdzę. No i tyle. :głową w mur: Każdy tu kizi to kizi tamto. A to proste.

:
lajosz napisał/a:
No co ? :)) chciałem zastosować starą chińską metodę ...


A trzeba było wbić na zapytaj.pl i już masz ;)
Druga odpowiedź :P
http://zapytaj.onet.pl/Ca...powiedziec.html

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
Spam
[Usunięty]
:
:facepalm: :D

:
Zapytaj.pl :)) ja raczej staram się nie wierzyć we wszystko co mi mówią w internecie. A co do kizi mizi to jasne że wiem. Jak każdy - co to znaczy ? Odpowiedź - yyyyy....
Dzięki.

:
Do czego służy zegarek nurek?
Jedno jest pewne - nie do nurkowania bo "nurka do nurkowania :( niechby się gdzieś o co obdarł albo rysnął" :D :D :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
Do czego służy zegarek nurek?
Jedno jest pewne - nie do nurkowania bo "nurka do nurkowania :( niechby się gdzieś o co obdarł albo rysnął" :D :D :D


Się śmiej, zabrałem se ostatnio Fokę na kajaki, i bezla se rysłem o coś tam :mad:
Wciąż sobie tego nie mogę darować, a to już ze trzy tygodnie temu :(

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian napisał/a:
Ciniol napisał/a:
Do czego służy zegarek nurek?
Jedno jest pewne - nie do nurkowania bo "nurka do nurkowania :( niechby się gdzieś o co obdarł albo rysnął" :D :D :D


Się śmiej, zabrałem se ostatnio Fokę na kajaki, i bezla se rysłem o coś tam :mad:
Wciąż sobie tego nie mogę darować, a to już ze trzy tygodnie temu :(


Ale przecież FOKA jest to zegarek do nurkowania, a nie do kajakowanie nono . Także się nie dziw, że ją porysowałeś :złośliwiec:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.