Pokaż swojego Monstera ...
Odpowiedz do tematu

:
n1joker - a zagospodarowałeś już moją klamrę? :)

:
corten napisał/a:
ja też mam dwa! Ale pomarańczka jest Najlepszej z Żon

A dla gorszej żony G-Shock, bo na Monstera już nie zasłużyła :wink:

Dwa razy miałem pomarańczkę.
Teraz jak już będę kupował Monstera to tylko nóweczkę ale za to już na wieczne użytkowanie, bo ten zegarek jest tego wart. Większość pragnie mieć na bransolecie, jednak ja bransolet nigdy nie lubiłem i podejrzewam, że nigdy nie polubię. Uważam, że nadmiar stali w zegarku szpeci, za to odpowiednio dobrany pasek potrafi podkreślić jego urodę. Złego słowa nie powiem na Monstera na oryginalnej gumie, która jest bardzo długa i fajnie sterczy na ręce, przy małym nadgarstku.

:
corten napisał/a:
n1joker - a zagospodarowałeś już moją klamrę? :)


Poniekąd. Zasadniczo czeka jeszcze na pasek docelowy. Na razie tak:


:
Wywiad napisał/a:
Uważam, że nadmiar stali w zegarku szpeci, za to odpowiednio dobrany pasek potrafi podkreślić jego urodę.


Mądrego to i dobrze posłuchać :grin:




Blaz
[Usunięty]
:
Dokładnie Wywiad, dokładnie. Tylko po co oni w nim zrobili te 20mm? :cry:

:
moj monsterek

:
20 mm jak najbardziej słuszne i tego będę się trzymał :razz:
No, to lecim dalej...













:razz:

:
...ech, kiedy ja sobie sprawię Monstera

:
Nie porzucaj nadziei :mrgreen:

:
...no nigdy w życiu, powiem więcej, właśnie sobie uświadomiłem, że to będzie w tym roku

:
No, to OK!

:
Maro: bardzo ładne fotki.

Też miałem sobie sprawić Monstera...ale po spotkaniu w Zgierzu stwierdziłem, że może i Monster fajny i cacy ale Sumo to jest to co chcę mieć !

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Maxio to super ze bedziesz mial Monsterka

:
Zgadzam się, Sumo jest rewelacyjny. Ale Monsterek ma również swój klimat i urok :)

:
hotwax napisał/a:
Maxio to super ze bedziesz mial Monsterka

...plany na ten rok są dosyć duże, co z tego będzie to nie wiem. W najbliższym czasie zapewne nic nie będzie, bo wygrało zrobienie sobie dwóch szaf - nie wiem po co, przecież stare, tradycyjne też mieściły ciuchy, ale moja Pani wie lepiej :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.