Zapisy na kalendarz 2015
Odpowiedz do tematu

:
Też mam pifko

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Odebrałem, dziękuję bardzo organizatorowi i kumotrom pifko

:
Nadal nie mam...

Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
:
wahin, zgodnie z trackingiem masz awizo w skrzynce ;)

Tapir, Ty już masz drugie awizo i nawet smsa dostałeś (ciekawe, bo nie zamawiałem), kalendarze czekają na Ciebie w UP Wyszków 4 na Sowińskiego 63 :)

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
No, do mnie wreście przyszedł ;) znaczy sms od paczkomatu, że wysłany cool

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Oficjalnie ogłaszam

pifko wszystkie kalendarze zostały wysłane pifko

w tym roku projekt miał ciekawą drogę; prace nad kalendarzami zajęły 2 tygodnie, w tym czasie powstało kilka różnych projektów, z których najlepszy będzie cieszył Wasze oko na ścianie i/lub na biurku przez cały rok pifko
Jeśli dalej będę zajmował się kalendarzem, wybór przyszłorocznego projektu możemy wybrać w głosowaniu (byle tylko zdjęcia były ciut wcześniej). Możemy zrobić też kilka różnych kalendarzy, np jeden z GShockami, jeden vintage.. . cool

Jak czytałem podziękowania, za każdym razem przekazywałem je Gosi, która zaprojektowała oba kalendarze. Gosia na co dzień pracuje w wydawnictwie, zajmuje się grafiką/składem.

Każda przesyłka ma swój tracking, by nie było zaginięć :twisted: . Jeśli ktoś potrzebuje, poproszę PW - otrzyma numer swojej przesyłki. Jeśli coś przesyłce stało się po drodze, kalendarz przyszedł pomięty, pognieciony, zalany - proszę o info.
Kalendarz biurkowy był niesamowicie popularny - większość osób domówiła go sobie, co spowodowało, że nie starczyło dla wszystkich zamawiających hmmm . Pierwszeństwo miały Osoby, które się na niego zapisały, a potem zgodnie z kolejnością zamawiania. :))

W zeszłym roku czytałem w wątku, że listonosze się nie sprawdzili i gnietli kalendarze usiłując wepchać je do skrzynek. nono By tego uniknąć wszystko, co szło przez Pocztę Polską było rejestrowane (czyt: na awizo), jest też kilka nadprogramowych kalendarzy ściennych na reklamacje. cool Jeśli reklamacji nie będzie, będą dostępne za jakąś małą kwotę, typu 10zł. :popcorn:
Zrezygnowałem z kuriera DPD na rzecz UPS, z tego względu, że DPD miał przywieźć koperty, a przesyłka zaginęła po drodze :wkurzony: . Było z tym trochę ambarasu, zraziłem się do tej firmy na długo. UPS, jak widziałem, dowiózł sprawnie i szybko.
Inpost kilkukrotnie miał zapchany paczkomat :głową w mur: , więc przesyłki paczkomatowe wychodziły w miarę wolnego miejsca w paczkomacie. Dwie osoby chciały dostać list inpostem (taki do odbioru w np kiosku Ruchu), ale dostały paczkomatem, bo pani z Inpostu nie gwarantowała trackingu przesyłek. :facepalm:

Niech wiszą/stoją i cieszą oko!

Ostatnio zmieniony przez marekgro 2015-02-18, 15:01, w całości zmieniany 1 raz
:
Mam i ja :)

Pan listonosz niby był, niby zostawił awizo :złośliwiec:

:
marekgro, Dziekuję, udało się namierzyć kalendarz pifko

Oczywiście na poczcie twierdzą, że awizo zostawiali itd chociaż w skrzynce nic nie ma i do domu nikt nie pukał. Szczęśliwie po krótkiej ale nerwowej dyskusji kalendarz (i awizo...) odnalazł się w urzędzie.

Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
:
Dotarł i do mnie, dzięki raz jeszcze pifko

:
Dzisiaj ja także odebrałem, dziękuję Marek pifko

pozdr,
Rafał
:
Właśnie wróciłem z paczkomatu, choć dopiero po godz. 20 dotarł sms, to nie mogłem sobie darować, żeby zobaczyć kalendarz jeszcze dziś.
Bardzo fajny wyszedł, wielkie dzięki Tobie i autorce! pifko
I czekam na wieści co z biurkowym ;)

Ostatnio zmieniony przez gryson 2015-03-06, 18:20, w całości zmieniany 1 raz
:
Dzięki Machu, ;)

Marku! Co z tym kalendarzem biurkowym? :wkurzony:
Wóz albo przewóz - kalendarz albo kasa :złośliwiec:
Napisałem Ci PM-kę, ale wciąż jest nieprzeczytana. Daj znać co i jak! :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez gryson 2015-03-06, 22:20, w całości zmieniany 1 raz
:
ja też wysłałem hajs za "promocyjny kalendarz" i cisza... Pewnie uciekł z hajsem za granicę albo do Bułgarii :popcorn:

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.