Damasko
Odpowiedz do tematu

:
...i oczywiście koncertowo sp!@#$%lili dając zylion grubaśnych kreseczek - o ile w DA373 to jeszcze jakoś się broni, tak w czarnulku to dramat...






...a mógłby być taki fajny zegarek

:
No i po wielu latach oczekiwań jest bransoleta.
Oczywiście cała w technologii utwardzania Damasko czyli nie do zajechania : ]













Jak dla mnie wygląda wporzo.
Obawaiałem się, że będzie przekombinowana a jest prosta i masywna czyli tak jak być powinno.
No i wygląda jak by nie była zwężana więc pewnie znajdzie sporo zwolenników.
Cena 450-500 euro pewnie część z tych zwolenników odsieje : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
W tym roku ponoszę samą bransoletę, a za dwa lata dokupię obiekt właściwy :))
Z boku jak gąsienica od spychacza. Świetna jet

:
Mam tylko nadzieję, że odcień bransolety będzie zbliżony do koloru koperty bo z tych fotek to tak nie wygląda.

:
pisar napisał/a:
500 euro


:)) To była kiedyś taka niszowa mareczka która sprzedawała porządne, nieprzebajerzone zegarki, drogo, ale w akceptowalnych cenach, nie? :popcorn: To chyba właśnie rozpoczęli okres żniw, znaczy będą rżnąć swoich klientów aż miło. :)) Krzysiek Ward już też z pasjonata się przerodził w "givemeallyourmoneynow" przedsiębiorcę. Smutne w sumie. hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
pisar napisał/a:
500 euro


:)) To była kiedyś taka niszowa mareczka która sprzedawała porządne, nieprzebajerzone zegarki, drogo, ale w akceptowalnych cenach, nie? :popcorn: To chyba właśnie rozpoczęli okres żniw, znaczy będą rżnąć swoich klientów aż miło. :)) Krzysiek Ward już też z pasjonata się przerodził w "givemeallyourmoneynow" przedsiębiorcę. Smutne w sumie. hmmm


A wszystko przez nas kupujacych

:
Iks, plusmilion

:
revolta napisał/a:
Iks napisał/a:
pisar napisał/a:
500 euro


:)) To była kiedyś taka niszowa mareczka która sprzedawała porządne, nieprzebajerzone zegarki, drogo, ale w akceptowalnych cenach, nie? :popcorn: To chyba właśnie rozpoczęli okres żniw, znaczy będą rżnąć swoich klientów aż miło. :)) Krzysiek Ward już też z pasjonata się przerodził w "givemeallyourmoneynow" przedsiębiorcę. Smutne w sumie. hmmm


A wszystko przez nas kupujacych


No ba, przyneta ma rybie smakowac, nie?

No to chyba smakuje... :)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Iks napisał/a:
pisar napisał/a:
500 euro


:)) To była kiedyś taka niszowa mareczka która sprzedawała porządne, nieprzebajerzone zegarki, drogo, ale w akceptowalnych cenach, nie? :popcorn: To chyba właśnie rozpoczęli okres żniw, znaczy będą rżnąć swoich klientów aż miło. :)) Krzysiek Ward już też z pasjonata się przerodził w "givemeallyourmoneynow" przedsiębiorcę. Smutne w sumie. hmmm


Według mnie nadal sprzedają zegarki w akceptowalnych cenach jak na to co oferują.
Porównywanie Damasko do Christophera Warda jest mocno nietrafione.
Damasko zainwestowało kilka milionów euro w technologię która wykorzystują...wątpie by Ward kiedykolwiek tyle zainwestował.
Nie twierdzę, że Damasko to taniocha ale też po części można się spodziewać, że cena musi być adekwatna do wkładu jaki zrobili.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Nie no spoko, pińcet euro za bransoletę facepalm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, zaraz będą po 1000 euro.
pisar 2,1k za bransoletą to suma wysoka. Trzeba jednak przyznać, że wygląda super.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ja zegarka nie mam w takiej cenie, a co dopiero bransoletę :p

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
To faktycznie jest z takiego super wyjebolitu, że musi kosztować ponad 2 k? hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Nie zapytam po ile mają teleskopy :oops:

:
Rudolf napisał/a:
Nie zapytam po ile mają teleskopy :oops:

Paaanie to kosmiczna technologia :P
Parnis za dwa :P P

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.