Atlantic Worldmaster 17 Jewels Extra ?, Super ?
Odpowiedz do tematu

:
Mam ofertę od Głowackich z Wawy i powiem tak hmmm , ceny jak na batorym :głową w mur: Ale nikt nie mówił, że będzie lekko :))

pozdr,
Rafał
:
Znów odeślę Cię na Kizi. Popatrz sobie w dziale vintage na wątek dotyczący renowacji tarcz. Jest sporo zdjęć roboty Głowackich. Dałbym im tylko kompletną padlinę, ze zmytą/zaoraną tarczą. W tym wypadku będzie to niszczenie zegarka. Sensowniej wyjdzie sprzedać tę sztukę komuś, komu stan tarczy odpowiada, dołożyć mniej więcej tyle, ile za malowanie wezmą Głowaccy, no i nabyć coś w lepszym stanie.

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
hrabia,
+100!

Antisocial and faceless...
:
Cytat:
hrabia,
+100!

+1000
... ale dla większej siły przekonywania powtórzę ... NIE dla renowacji tarczy ... szkoda starego, fajnego zegarka ... i kasy ... co już sprawdziłeś. ;)

... koronka z takim "a" jest z późniejszych Atlanticów ... jeśli już to z takim "A" ... osobiście bym się nie upierał ... wiele nie miało sygnowanej koronki ... jeśli nie większość :?: :)

:
Głowackim podziękowałbym , stanowczo podziękowałbym :D

:
Do Twojego pasuje koronka w formie grzybka. Wtedy była popularna. Bez "A".

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Janus: Kumotry mają rację; tarcza jest zupełnie słuszna. Wskazówki i indeksy do czyszczenia i lumowania, tylko trzeba by dać "antyczną", ciemną lumę.
Z indeksami IMO ciężka robota - kurduplowate są.
Atlantoczek ogólnie fajny.

Gbourek.

:
Chyba przychylę się do Waszego zdania i pójdę w kierunku tylko wyczyszczenia wskazówek i indeksów, wypolerowania koperty. Na koronkę to najwyżej zapoluję, mam czas :) Powiedzcie mi ile on ma normalnie w uszach ? U mnie jak byk wychodzi 17mm, tak trochę dziwnie. Może to i problem trochę podgiętych uszów.

pozdr,
Rafał
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.