Maryna i Mandaryna
Odpowiedz do tematu

: Maryna i Mandaryna
Fotki dwóch moich skośnookich ''dziewczyn'' Mandaryna- z racji pomarańczowych indeksów, oraz klasyczna Maryna. Ktos powie- po co Ci dwa takie same zegarki. Różnic aż nadto. Co widac na fotkach. Zaczątek planowanej małej kolekcji Maryn z ręcznym naciągiem, ale w różnych rodzajach kopert i tarcz.
Jakośc wykonania obu na baaardzo przyzwoitym poziomie.
Paski w obu- moje rękodzieło.
P.S. Nóż w tle, to znany i lubiany (chiński ma sie rozumiec) Sanrenmu 710 :)






:
Dobrze zaczynasz :) :wink:

:
fajne maryśki, koperta (brushed) w tej "pomarańczy" to dla mnie faworyt i taką widziałbym w również w tej czarnulce :mrgreen:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Koperta polished też ma wiele uroku. Dla mnie nawet więcej chyba niz brushed. Fakt, że rysuje się od patrzenia ( i pyłu wulkanicznego unoszącego sie obecnie w powietrzu) ;) ale jej błysk naprawdę zwraca uwagę. Maryśkę w polerce mam od piątku, i z łapy nie złazi. Jej jakośc wykonania jest najlepsza ze wszystkich Marysiek jakie macałem. A kilka w życiu juz obmacałem. Oprócz czasu gdy śpię, to nie ma 5ciu minut, żebym nie sprawdzał która godzina.

:
a skad zamawiales?

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Oba są kupione w Polsce. Mandaryna lekko używana, ale nie wiem skąd pochodzi. Maryna Classic jest nówka, do piątku była z foliami, pochodzi od Wen Pinga, czy jak mu tam.

:
wsio w pariadkie :mrgreen:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Korba , Ty już "podrupkarz" jesteś jak większość :wink: z nas :lol: , a Miltarne Mariany fajne, mi do kompletu brakuje koperty brushed, ale mam zamiar to zmienić.

:
Korba napisał/a:
Jej jakośc wykonania jest najlepsza ze wszystkich Marysiek jakie macałem. A kilka w życiu juz obmacałem

To Ty tylko udajesz swiezaka :)

:
Polerowana koperta wymiata, ale pomarańcza ma łabędzią szyję :)
Udany zestaw.

Foch und Ch.
:
hotwax napisał/a:
To Ty tylko udajesz swiezaka :)

Świeżak to jestem na tym forum tylko. W zegarkach pare latek już siedzę. Kupowałem, sprzedawałem, przerzuciłem ich około 30 sztuk. Posiadam również jeszcze inne, niechińskie zegarki :)
A sławetna wojna na KMZiZ o to czy MM jest podróbą, czy nie, została wywołana między innymi przez moją byłą maryne (kupioną od helenarou) którą jako chyba drugi (o ile nie pierwszy) na tamtym forum publicznie zaprezentowałem. :) Potem sprzedałem. Ale niedawno znowu mnie naszło i dlatego tu jestem :)

:
Korba a mi chodzilo ze w Marynach nie jestes swiezak :) , kazdy tu rozpoznaje kolegow z Kmziz . My tez mamy roznie zegarki nie tylko chinskie z reszta sam juz zauwazyles . Ja cibie kojaze z tematu paskow hand made do zegarkow .

:
Pamiętam I Chińska Wojna Kiziowa była o Korbową MM :wink: , nasza była II Chińską Wojną Kiziową i skończyła się secesją. :smile:

:
Mi się podoba szczególnie pomarańczowa marycha. Po pierwsze jest sterylna, po drugie pomarańczowe indeksy super wyglądają, po trzecie swan neck w mechanizmie).
Gratuluje a pomarańczowej zazdraszczam niesamowicie.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Pomarańczowa jest świetna. Żeby tak jeszcze te cyferki świeciły w nocy, to byłby czad. :)
Taką Pomarańczową Marynię to (chyba jeszcze) Sawim ma.
Pamiętam, że ciekawie eksperymentował z paskami pod kolor indeksów.

Bawią się wszyscy?
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.