Spamerka o żabowatych 2014/2015 vol. 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
A to emalii już nie będzie na tarczy?

:
Sebastian napisał/a:
On to był fajny z tą fikuśną zieloną sekundą :)


Zielona sekunda przy zielonej tarczy wygląda tak se... moim zdaniem dobrze jest jak jest tylko grot bym trochę wyostrzył.

A co do zielonej sekundy:


Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Świetny ten Damiana "poprawiony" projekt, dla mnie równie ładny jak projekt Maxia. pifko

:
Kiedy ankieta moderancjo ?

pozdr,
Rafał
:
Po nowym roku ... ugh :D

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
Tak zbiorczo :P

Paski na tarczy to szlif, zrobiony w pionie, można by zrobić go jak się należy, ale wiecie czas ;)
na obrzeżach tarczy jest szlif kołowy, nie wiem czy widać to dokładnie :)

Czy będzie emalia? Nie wiem, to już od Was zależy.

Tak, jest tak trochę nudno, ale może w takim zachowawczym designie siła?

Detale, kolory to już pewnie będzie do dogadania w późniejszym etapie.

howgh
pifko

_
work in progress
:
Damian, bardzo mi się podoba twój nowy projekt ale niestety zegarków u mnie z takimi indeksami i podobnymi wskazówkami jest większość :(
Podoba się - taki sterylny ale tym razem chyba zagłosuję na Maxia...

Maxio - czy u ciebie będzie jakikolwiek ring miedzy tarczą a szkłem?
Dobrze by było jakby był w polerce.
Tak samo indeksy/ boki indeksów.

Skate or die!
:
...prezesso, co do indeksów, to nie wiem jak one są robione, ale wydaje mi się, że boki z automatu będą gładkie, może nie do końca polerowanie ale na pewno nie szczotkowane. Nie wie co z powierzchnią pomiędzy szkłem a tarczą, ringu tam raczej nie powinno być, bo trzeba będzie pomniejszyć tarczę, co do polerowanej płaszczyzny to nie wiem, czy dobrze będzie, jak wszystko będzie się odbijać od wewnętrznej części, ale to jest temat do przedyskutowania ;)

...pewnie da się zrobić polerowane boki indeksów, ale w tym budżecie, który mamy to nie wiem czy jest to wykonalne

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2015-01-03, 10:06, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja tam lubię jak się na tarczy błyszczy i prawdę mówiąc to chciałbym indeksy całe błyszczące. To jest akurat element, który mi się u Damiana podoba.

Skate or die!
:
Daito napisał/a:
Sebastian napisał/a:
On to był fajny z tą fikuśną zieloną sekundą :)


Zielona sekunda przy zielonej tarczy wygląda tak se... moim zdaniem dobrze jest jak jest tylko grot bym trochę wyostrzył.

A co do zielonej sekundy:

Obrazek


Ja bym dał lumę , która bardzo dobrze świeci na zielono i ewentualnie żabę w "kole"sekundy jak w deep blue

hej ho
:
Dobra Pany, jest informacja z fabryki nt. dekla. Spytałem czy zrobią w takim stylu jak w Seamasterze.
Zrobią.
Tylko jest jeden szkopuł.
Sam stempel kosztuje prawie 1000 baksów - to jeszcze jest do łyknięcia.
Ale tych dekli trzeba brać ... 500 szt. I mniej nie zrobią, nawet dla nas. Nie i wuj.
Przy tym koszt dekla - $10 - to już jest formalność :oops:
Czyli każdy miałby 3 dekle na wymianę, za jedyne $30 + cło + VAT, czyli realnie około $40. Jeden i tak jest "w cenie" koperty, więc nie zwiększa kosztów hmmm
Pytanie otwarte - na wuj nam 3 dekle :/
Sprawdzam teraz jakby wytloczyć to tak jak w Tokkotaiu.

Maxia projekt przewidywał że ten pierścień na bezelu jest to zwykła malowanka, ale dałoby się ugryźć albo wkładkę aluminiową albo szklaną. Z tym że one nie świecą.

:
ALAMO napisał/a:
Sprawdzam teraz jakby wytloczyć to tak jak w Tokkotaiu.

IMO wystarczy i będzie wypas!
ALAMO napisał/a:
albo szklaną

+1000
ALAMO napisał/a:
Z tym że one nie świecą.

jak to?
a od yobokies potrafią?


Ostatnio zmieniony przez prezesso 2015-01-09, 09:56, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
ALAMO napisał/a:
Sprawdzam teraz jakby wytloczyć to tak jak w Tokkotaiu.

Maxia projekt przewidywał że ten pierścień na bezelu jest to zwykła malowanka, ale dałoby się ugryźć albo wkładkę aluminiową albo szklaną. Z tym że one nie świecą.


nie widziałem dekla od tokkotaja na żywo, ale na zdjęciach wyglądał super :popcorn:

co do bezela to wkładka będzie wygladać x100 lepiej nawet kosztem braku świecenia imo

pifko

:
Też bym wołał ładniejszą nawet nieświecącą.

:
ALAMO napisał/a:
Dobra Pany, jest informacja z fabryki nt. dekla. Spytałem czy zrobią w takim stylu jak w Seamasterze.
Zrobią.
Tylko jest jeden szkopuł.
Sam stempel kosztuje prawie 1000 baksów - to jeszcze jest do łyknięcia.
Ale tych dekli trzeba brać ... 500 szt. I mniej nie zrobią, nawet dla nas. Nie i wuj.
Przy tym koszt dekla - $10 - to już jest formalność :oops:
Czyli każdy miałby 3 dekle na wymianę, za jedyne $30 + cło + VAT, czyli realnie około $40. Jeden i tak jest "w cenie" koperty, więc nie zwiększa kosztów hmmm
Pytanie otwarte - na wuj nam 3 dekle :/
Sprawdzam teraz jakby wytloczyć to tak jak w Tokkotaiu.

Maxia projekt przewidywał że ten pierścień na bezelu jest to zwykła malowanka, ale dałoby się ugryźć albo wkładkę aluminiową albo szklaną. Z tym że one nie świecą.


Prawdę powiedziawszy, jakby jakość była jak w Seamasterze, to bym w to poszedł :oops:

Ostatnio zmieniony przez Sebastian 2015-01-09, 10:05, w całości zmieniany 1 raz
Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.