Spamerka o żabowatych 2014/2015 vol. 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
nick555 napisał/a:
Fajnie by było zrobić żabę na deklu jak dekiel w Seamasterze... Rozmarzyłem się...


w tokkotai się dało.... :)

Ostatnio zmieniony przez mazok 2014-12-20, 21:36, w całości zmieniany 1 raz
:
TAki:



Tokkotaj ma fajny ale mimo wszystko, :złośliwiec:

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555, +100000 pifko

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Z mniejszą lunetą



reszta jutro :)

_
work in progress
:
Jeszcze chwila i garniturę z tego zrobicie :P

:
Damian, Jakie "trumienne" indeksy ;)

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Damiana też jest fajny ale zbyt spokojny jak na żabę.
Fajnie wygląda dopóki mosiądz jest czysty ale jak złapie patyny to już raczej nie będzie to pasowało to takiej stonowanej tarczy/bezela.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
rmaya napisał/a:
jak złapie patyny to już raczej nie będzie to pasowało to takiej stonowanej tarczy/bezela.


No więc właśnie, za to można walnąć w różowym złocie ten zegarek ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
W różowym złocie z grafitową tarczą można by "tarpana" zrobić:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Imo logo Gerlach za blisko środka tarczy

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
A mnie się podoba, jest w nim wiele oryginalnych pomysłów i wcale nie szkodzi, że stonowany, bliski garniturowca.
I idea "tarpana" też mi się podoba - stalowa (a nawet mosiężna, żeby "nabić" ilość) koperta, na niej PVD czarne (albo i różano-złote) i grafitowa tarcza z czerwonymi detalami, jak dla mnie maaalyna!
Aha, Michał ma IMO rację, logo GG jest za nisko.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2014-12-21, 14:27, w całości zmieniany 1 raz
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Słuchajcie, muszę rzucić kij w mrowisko: czy można zrobić jakąś wizualkę żabola z datą? Naprawdę nie rozumiem, dlaczego niektórym tak to bardzo przeszkadza. hmmm

:
Mało masz zegarków z data? No weź, jak pięść do nosa pasuje i czarne i białe okno..

FORZA Robert!
RK WRT
:
johnny_b2 napisał/a:
Słuchajcie, muszę rzucić kij w mrowisko: czy można zrobić jakąś wizualkę żabola z datą? Naprawdę nie rozumiem, dlaczego niektórym tak to bardzo przeszkadza. hmmm



To nie wrzucaj bo data zupelnie nie pasuje do tego projektu :)

:
a czemu nie może być zielone? czarne też by może pasowało... nie wiem, bo nie widziałem cool

zegarków z datą nigdy za dużo :))

[ Dodano: 2014-12-21, 15:31 ]
muchacho_, odpowiem jak nickowi: skąd wiesz, jak nie widziałeś? hmmm

[ Dodano: 2014-12-21, 15:33 ]
Do nawigatora też mówili niektórzy, że nie pasuje, a ja mam z datą i uważam, że wygląda świetnie

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.