Spamerka o żabowatych 2014/2015 vol. 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Erolek napisał/a:

PS. A tak na serio - w tym konkretnie zegarku bardziej mi się widzi sylwetka żaby, niż napis. Jakkolwiek by nie był stylizowany.


+pierdylion pifko

:
Erolek napisał/a:
Jakkolwiek by nie był stylizowany.


Ja się nie upieram totalnie, ale fajnie by było zobaczyć choć ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Erolek napisał/a:
Jakkolwiek by nie był stylizowany.


Ja się nie upieram totalnie, ale fajnie by było zobaczyć choć ;)

Zawsze se możesz dorobić:
http://www.kalkomanie.com/
:twisted:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Toyota napisał/a:
Erolek napisał/a:

PS. A tak na serio - w tym konkretnie zegarku bardziej mi się widzi sylwetka żaby, niż napis. Jakkolwiek by nie był stylizowany.


+pierdylion pifko

+ 2 pierdyliony

Skate or die!
:
Paint niestety nie pozwala na mniejszą czcionkę - ta jest za wielka, ale chodzi o pokazanie detalu w tym samym kolorze co grot sekundnika, gdzieś na tarczy. Może być G. Gerlach, może być Rotor System, może być Żabol - taki pomysł.





Trzeba mocno przymrużyć oczy i sobie to wyobrazić, bo moja grafika to raczej odrzucać będzie :))

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Żaba ma być odciśnięta więc nadruk na niej odpada.
A podpisanie logo też do mnie nie gada.
Jak dla mnie bez jakichkolwiek upiększeń teraz jest OK. Tylko koronka potrzebuje grubszych nacięć

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Zaznaczmy na bezelu 14 czy tam 15 jako oznaczenie roku forumowca, właśnie tym kolorem :P

BTW on jest 2014 czy 2015?

FORZA Robert!
RK WRT
:
rmaya napisał/a:
teraz jest OK


Dla mnie też jest ok, ale to (Akcent dodatkowy w pomarango) by spięło całość kompozycyjnie, tak jak w rollo, zieleń wskazówki powtórzono w napisie:



W Nawigatorze, też czerwona setka na tarczy robi robotę.

[ Dodano: 2014-12-18, 22:12 ]
nick555 napisał/a:
on jest 2014 czy 2015?


15 ;)

Ostatnio zmieniony przez Iks 2014-12-18, 22:11, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
OK ale w rolo nie dzieje się tyle na tarczy co w żabolu.
Ewentualnie dać na tarczy w pomarańczy 100m WR ale pytanie, czy nie będzie zbyt waliło po oczach i że to tylko 100m.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
nick555 napisał/a:
Zaznaczmy na bezelu 14 czy tam 15 jako oznaczenie roku forumowca, właśnie tym kolorem



YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Internacjonalnie można go na Frog'a przerobić :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
rmaya napisał/a:
ale w rolo nie dzieje się tyle na tarczy


Tu nie chodzi o to ile się dzieje, w rollo też się dzieje, bo są bliki, ring z napisami rolexrolexrolex i dużo innych smaczków - chodzi o to, że zegarek jest praktycznie dwukolorowy - widać czerń i biel (szeroko pojęte) + mocny kontrastowy akcent. U nas jest podobnie, jest brąz koperty (mosiądz) i zieleń tarczy + trzeci kolor na kontrast który to wszystko zrobi 10x lepsze. Takie pierdzielnięcie ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
wszystko zrobi 10x lepsze. Takie pierdzielnięcie ;)


Szczególnie ta pomarańczowa 15, która pojawia się nagle z kosmosu i pasuje jak pięść do nosa :facepalm:

:
Nie pasuje, ale Nick zaproponował, a ja spróbowałem zrobić, teraz widać nie?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Fazi napisał/a:
Internacjonalnie można go na Frog'a przerobić :idea: :idea:

To już lepiej toad.
Frog mi się średnio kojarzy.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.