Orient Big Orange Mako CEM75001MW
Odpowiedz do tematu

:
Zegar jest ekstra choc naprawde slabo swieci mam new mako blue ,nigdy nie idzialem na zywo new mako orange duza roznica jest w koloze traczy miedzy new mako a orange monsterem ?w monsterze mi sie kolor tarczy podoba a w new mako na zdjeciach robi wrazenie bardziej zarowiastego czy w rzeczywistosci tak jest ?

:
witamy kolego :smile: i zapraszamy do klepnięcia kilku słów o sobie w wątku powitalnym

ad rem to big mako jest zdaje się istotnie intensywniej pomarańczowe od monstera

:
Też mi się tak wydaje, chociaż Monstera ni mam.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
...revolta4, siemasz, używaj większej ilości znaków interpunkcyjnych...

:
O Pani od polskiego ( przywitalem sie :oops: ),,,....'''''''-----

:
Polonista, nie polonista, warto żeby ktoś czytając to co masz do powiedzenia - wiedział o co ci chodzi ... Po coś interpunkcję wymyślili, serio serio ... Na tym forum jest dalej dość modna, my jesteśmy strasznie niereformowalni, "* * * *" też piszemy przez "CH", mimo że większość dzieciaków z gimnazjum jest innego zdania :cool:



[Edit Mod - kolego, kolego, nieładnie tak pisać, oj nieładnie, nawet jeżeli chodzi o dobre intencje (-; ]

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-01-07, 18:29, w całości zmieniany 1 raz
:
zaadaptowaliśmy netetykietę jako taką i staramy się pisać poprawnie :)
i tego będziemy się trzymać .

:
Ok, spieszylem sie pisząc ten post niewiedzialem ze podniesie sie taka dyskusja ,przepraszam i rozmawiajmy dalej juz o zegarku a nie o polskim

Blaz
[Usunięty]
:
O polskim zegarku też możemy porozmawiać. :mrgreen:

:
Mnie też onegdaj zrąbano za interpunkcję :lol: , oj podoba mi się ten zegar, a wakacje niedługo.... patrzyłem na alegro ale szkoda czasu, trzeba sprawdzić tego g-watcha a może koledzy mają inne namiary?


Edit: Szukam na zatoce tego Big Mako i wyswietlają się tylko sprzedawcy z Europy, co źle robię! help!

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-02-17, 22:07, w całości zmieniany 1 raz
:
odchacz w opcjach wyszukiwania po lewej stronie nie tylko Eu a zaznacz Cały Świat .

:
Ok tak zrobię.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.