F125p Akropolis
Odpowiedz do tematu

:
Przecież nie zalejecie zegarka myjąc ręce, padającym deszczem, czy lepiąc nawet śnieżkę, jeśli ma jakąkolwiek wodoszczelność, a przy 5ATM to jak ktoś chce to nawet i spokojnie pływać może. facepalm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
O święta nieświadomości! Przecież ideał forumowy to: 300m wodoszczelności, luma ma po 24 godzinach w ciemności walić jak długie w poldku tatego, a tarcza ma być niebieska. Bez tego błeeee. :złośliwiec:

Gboo.

:
I bez daty ma być, jak ideał forumowy :P

:
Świnte słowa xięda chrabonszcza :D

Gbou.

:
Jacek. napisał/a:
O święta nieświadomości! Przecież ideał forumowy to: 300m wodoszczelności, luma ma po 24 godzinach w ciemności walić jak długie w poldku tatego, a tarcza ma być niebieska. Bez tego błeeee. :złośliwiec:

Gboo.


Luma zamiast lampki nocnej? Piszę się na to ;) !!!

Ну, погоди! :wkurzony:
:
sie prototyp popełnił:


Szymon
[Usunięty]
:
atomtomski,

Dobryyyy! pifko

:
Ładne cacko! pifko

:
Ja wiem że jak ktoś kupuje to wie co to za marka , ale już innym podpatrzeć będzie ciężko , można by jakoś wyróżnić napis Xicorr hmmm

Maras68
[Usunięty]
:
atomtomski napisał/a:
sie prototyp popełnił:

Obrazek


ładny i zachęcający do zakupu hmmm pifko choćby z sentymentu za dawnymi laty gdy się fiaciszczem pociskało cool

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2015-02-18, 13:51, w całości zmieniany 1 raz
:
Rudolf napisał/a:
Ja wiem że jak ktoś kupuje to wie co to za marka , ale już innym podpatrzeć będzie ciężko , można by jakoś wyróżnić napis Xicorr hmmm


+1


Oprocz tego zegar super pifko

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
My skromne chłopaki jesteśmy ;-) wystarczy tak jak jest.
W Gardzie też dużo osób mówiło, żeby jezioro dać w innym kolorze a wyszło super :-)



[ Dodano: 2015-03-25, 10:29 ]
Który paseh bardziej fajniaszczy? :-)


Ostatnio zmieniony przez atomtomski 2015-02-18, 15:50, w całości zmieniany 1 raz
:
Macałem ten prototyp dziś w "Od czasu do czasu".
Nie powiem, ładnie na łapie leży :)

:
Woytec, lekki offtop , byłeś w Warszawie a ja dziś byłem przy Złotych Tarasach mogliśmy jakiś spot na szybko zrobić .

:
Musztarda po obiedzie :(

Za to ceny zegarków w tamtejszych sklepikach świeże, wiosenne i pną się do góry szybciej, niż u mnie przed domem trawka :złośliwiec:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.