Pokaż swojego "garniturowca"
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO napisał/a:
W zasadzie to wogóle proponuję sie walić wszystkim co mają takie zegarki co ja ich nie mam ... :twisted:


Krzysiu, jak tam Twoje ciśnienie? Bo mam w zanadrzu coś jeszcze - especially for you :twisted:

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Zgadza sie ZLO przeokrutne

:
Proszę moda o zamknięcie tematu. Z zazdrości dostaję zawału i skręca mnie od środka. Dziś już do końca dnia nienawidzę wszystkich. Bez wyjątku.

:
Ja tam Bartek twardy jestem a nie mientki - dawaj :twisted: :!:

:
Mówisz - masz :mrgreen:






















...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Wostoki wymiatają :grin:

:
zaciekawil mnie ten poljot w kopercie a'la AP - ciekawa sztuka
za Tomkiem - wostoki zadza

:
Bartek, ale było : GARNITUROWE :lol: :idea:








:
...czy Wam się dzisiaj na głowę coś stało, że tak to wszystko pokazujecie. Panowie, dystansu trochę psia jego jucha. Tych zdjęć by wystarczyło na 2 tygodnie. Macie fioła normalnie



...fajne sikory, nie noszę gangu i mam tylko forumowca jakby trza było owy włożyć, ale na Wasze garniaczkowe tematy to lubię popatrzeć

:
Wiedziałem że Seiko Maxia złamie ...

:
...ale sam przyznaj, że fajny jest

:
Jedyna jego wada to kiepsko chromowana koperta. To jest liga niżej równoletnich radzieckich :(
Z tego co wiem - 2 lata później (mój jest z 1969) Seiko przestał je robić w kopertach innych niż stalowe.
Mechanizm 66C jest świetny, i tutaj nie ma żadnych kompromisów!

:
...czyli trza szukać po '72 dla pewności

Wozu
[Usunięty]
:
Nie wiem co napisać, żeby zabolało :evil:
No nie pokazujcie więcej takich zegarków i tyle :evil:
Jak teraz pokazać swój nabytek nowy, który został wrednemu sprzedawcy na bazarku wytargany za straszne pieniądze a ma wygląd taki że Wasze pokazane tutaj od strony dekla wyglądają lepiej :evil:

Apeluję do starszyzny co by takich popisów więcej nie urządzała :evil: bo to bardzo deprymujące dla początkujących .
Gdybyście po 5-10 sztuk pokazali to jest jeszcze jakaś nadzieja, motywacja, że może kiedś za 50 lat będę taki miał.
A tak... nawet nie co zazdrościć tylko w depresję wpaść :(

Nienawidzę Was wszystkich za całego serca :D :D :D
Zamknę się w sobie i tyle... ;)

:
Wozu , "twardy bąć nie mnientki". :wink: :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.