Zegarki Seiko, które nam się podobają
Odpowiedz do tematu

:
jak Ci tak zależy na monsterku to mogę się wymienić na TegoHaja z tą kobitką na deklu :popcorn:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Sobie wydziergaj na monsterowym deklu :popcorn:

:
będziesz się prosił żebym się pomienił na tego prundowego a ja wtedy :P
:) ;)

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2017-05-10, 21:13, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ten ostatni brzydki jest

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Zobaczy na własne oczka, to powie co innego :))

:
Nie zobaczy bo na zlot nie bedzie zawieziony.
Władza się zmieniła to i limuzyna również. :P
Pozostała pewnie tylko lala. :złośliwiec:

[ Dodano: 2017-05-10, 21:53 ]
:oops: Znaczy się asystentka. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Tomek napisał/a:
Mi Monster kompletnie nie podszedł, w żadnej wersji, miałem Tampaxa, mierzyłem chyba wszystkie odmiany - nie ma chemii, on jest nijaki :/

No nijaki to na pewno nie cool





do tego się nawet kiedyś zaczynałeś ślinić :P http://www.czwarty-wymiar...p=653355#653355

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Nijaki nie jest - wg mnie jest zwyczajnie brzydki :twisted: Ale to moje zdanie ;)

:
Machu napisał/a:
Nijaki nie jest - wg mnie jest zwyczajnie brzydki :twisted: Ale to moje zdanie ;)

A Ty te ładne nosisz? :shock: :)) :D
;)

:
Noszę takie, jakie mi się podobają :))

:
A słowo ciałem się stało


Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
chomior, no przeca już masz Samuraja :))

:
Ładny :)) On jest większy od poprzednika czy taki sam :?:

:
Machu, tu masz w miarę dokładne dane, koperta jest ciut większa :arrow: http://www.dutyfreeisland...dial-mens-watch

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.