Zegarkowe postanowienia na 2015 r.
Odpowiedz do tematu

krawiec
[Usunięty]
:
Moje postanowienie to nie kupować przez jakiś czas chińczyków i jeść mniej ryżu.

:
jakiś homar suba, najlepiej o taki:



pifko

:
...
Charlie napisał/a:
jakiś homar suba, najlepiej o taki:

Obrazek

pifko

Widzę, że wysoko poprzeczkę postawiłeś. :))
Oby się spełniło. pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Charlie, dobry wybór. Najlepsze hommage R na rynku pifko
.........u mnie tak :oops:

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2015-06-12, 08:28, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
U mnie Sumo czarne.. Może się uda uciułać na niego. Pomarańcz i Blumo już siedzą, miał być SARB033 ale..nie gada do mnie. A Sumo nawet do garniaka mi leży;)

:
A potem jeszcze limitki zostają :D

Generalnie u mnie też Sumo robi za 'eleganta', tj. miesci się pod węższy mankiet ;)

:
Charlie, jimmy, klasyka w najlepszym gatunku pifko
Co do suba, to gdybyś nie chciał polować na MKII na przykład, to na dniach w Sizzlinwatches ma się pojawić nowy (odświeżony) Ticino Sea Viper. To jakieś 260 dolców chyba, niestety ze Stanów, ale opinie ma dobre, no a w środku Miyota 9015, jesli dobrze pamiętam.

PS. zgadza się - TICINO

No i w nowym modelu jedna z poniższych tarcz, chyba A2, tak że nie powinno być tej żółtej lumy i ponadgabarytowego logo.


Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
.......... MKII to dobrze ulokowane pieniądze, wystarczy spojrzeć na Kingstona lub Paradive ( z Nassau pewnie też tak będzie) hmmm
Z vintage subów szukałbym SANDOZA z 68r w stanie NOS

..............fajny ten TIcino

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2015-06-12, 09:07, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy napisał/a:
.......... MKII to dobrze ulokowane pieniądze, wystarczy spojrzeć na Kingstona lub Paradive ( z Nassau pewnie też tak będzie) hmmm
Z vintage subów szukałbym SANDOZA z 68r w stanie NOS
..............fajny ten TIcino

Tak Ticino niezły jest, w każdym razie na start to dobry pomysł, wydaje mi się. Co do cen MKII to rzeczywiście, absurdalne ceny osiągają ostatnio, ale gdyby inaczej wyglądała podaż, to by się tak nie działo...
Nie ma chyba teraz aktualnie żadnego zegarka, ale mistrzem w wirtualnym windowaniu cen jest gość o pseudonimie inchboy (coś koło tego) z eBaya. Miał ostatnio wystawione nowe MKII i OWC w cenach co najmniej dwukrotnie przewyższających "sklepowe". I chyba nie skłamię bardzo, twierdząc że widziałem już u niego których z limitowanych MKII za co najmniej 3000 dolców :))

Te Sandozy są bardzo fajne, właśnie takie NOSy jakoś regularnie wystawia ktoś z Hong-Kongu na przykład. Jedyny mankament to napis SAPPHIRE GLASS, czy jakoś tak, naniesiony od wewnątrz szkiełka. Trzeba się bawić w rozbieranie żeby się tego pozbyć.

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Ciekawe hmmm 3 klocki USD za homara, kiedy w podobnych cenach zaczynają się używki pierwowzoru hmmm

:
Mirku, jest tak jak piszesz. Widziałem już Kingstony w cenie BB i wyższych, a będą jeszcze droższe (ponieważ w pewnych kręgach robią się zegarkami „kultowymi”).
Za Paradive trzeba więcej zapłacić niż za Galletowego Marathona i Adanac. Zdarza się, że Benarusa można taniej kupić ;)
Machu pierwowzór Kingstana (Rolex 6538) nie schodzi poniżej 80tys zł (widziałem też za 200tys. zł), a reszta subów (vintage) w cenie 3k$ to w 95% składaki.

Sandoz jest swietny, tylko ta cena :(

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Kasamene, ticino widziałem, bardzo fajnie się zapowiada, ale sam nie wiem hmmm a kingstony mega, ale tutaj cena robi się już taka że wolałbym tudora bb :))

:
Charlie napisał/a:
Kasamene, ticino widziałem, bardzo fajnie się zapowiada, ale sam nie wiem hmmm a kingstony mega, ale tutaj cena robi się już taka że wolałbym tudora bb :))

Kup MKII I za chwilę sprzedając kupisz dwa BB. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Charlie napisał/a:
Kasamene, ticino widziałem, bardzo fajnie się zapowiada, ale sam nie wiem hmmm a kingstony mega, ale tutaj cena robi się już taka że wolałbym tudora bb :))

Kup MKII I za chwilę sprzedając kupisz dwa BB. :))


......MK-ę zostawiłbym, patrząc jak ceny szybują :D , a BB zawsze można odkupić, bo naklepali tego trochę i ceny spadają ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy napisał/a:
[...] Machu pierwowzór Kingstana (Rolex 6538) nie schodzi poniżej 80tys zł (widziałem też za 200tys. zł), a reszta subów (vintage) w cenie 3k$ to w 95% składaki. [...]

Dla unaocznienia link ;) Christie's

PS. Jeszcze gwoli uzupełnienia #279, dla rozrywki - musiałem jakoś pobieżnie patrzeć rano, bo są precjoza do wzięcia, jak najbardziej :D

MKII 3-6-9 / OWC MS5517 / OWC MS5517

Ostatnio zmieniony przez Kasamene 2015-06-12, 21:59, w całości zmieniany 1 raz
Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.