Zegarkowe postanowienia na 2015 r.
Odpowiedz do tematu

:
Planuję mieć więcej niż mam. A jedynym konkretnym celem jest Omega Seamaster :złośliwiec:

:
Tylko zakupy spontaniczne, nic nie planuję pifko
a nie :) jest plan ambitny, muszę sprzedać chociaż 6 zegarków...

Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2014-12-05, 18:53, w całości zmieniany 1 raz
:
A u mnie póki co żadne zakupu na przyszły rok. Jeśli coś sprzedam to wtedy coś kupię. Tak, że 2015 na zero :(

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
A mi się nic ostatnio nie podoba .. I też myślę o znacznej redukcji ilości zegarków .. A jak coś mi się spodoba - kosztuje kosmiczną kasę :( albo rozmiar dla kurdupli i też cena z czapy :mad:

To będzie pierwsza Gwiazdka od długiego czasu, gdzie pod choinką nie będzie zegarka :/

:
to widzę, że u wielu z nas...
Mnie się udało o tyle, że już mam zakończoną, w miarę, wizję jeśli chodzi o sportowe.
Teraz tylko ze 2-3 garnitury mi chodzą po głowie i już ... koniec :shock:

Skate or die!
:
Santino napisał/a:
Tomek, kryzys masz?

W budżecie tak do 3k nie ma nic, kompletnie nic, co chciałbym mieć .. Potem też nie ma nic :twisted: Podobają mi się dopiero takie po 30-40k, zdecydowanie poza zasięgiem :/
Tak, to chyba kryzys hmmm

I dodam, że od dwóch tygodni noszę G-Shocka, zresztą niedawno kupionego GA-1000. Nie dlatego, że jest zajedwabisty tylko dlatego, że nie chce mi się wyciągać nic innego z pudełka .. Jest mi całkowicie obojętne, co mam na nadgarstku, byle coś mieć :głową w mur:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2014-12-05, 21:01, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja na 2015 rok mam w planie tylko jedną sztukę a i tak będę musiał się kilku pozbyć


:
znaczy musisz odejść i zrobić miejsce w pudełku dla nowego moda :złośliwiec:
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Może i masz rację hmmm

:
taki chcem w 2015 cool


Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
Tomek napisał/a:
Może i masz rację hmmm

no nie roztkliwiaj nam się tu nono

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
bert69, super jest. Parnis ma takiego. Nawet szafirowy bezel jest :D

:
Jaki fajny temat do szpamowania :))

U mnie w planach:

Zeno Airplane Diver GMT pepsi


Detomaso San Marino (w automacie)


G. Gerlach 500 (o ile tarczy nie popsują :P )
[url=http://img674.images...SOZ.jpg]Obrazek

Rozważam ;)

niebieskie Seiko Sumo


Dep Blue Sea Ram


Orient M-force Ti


Budzet wszystkich oczywiscie nie wytrzyma, więc trzeba będzie cos sprzedać albo na licytacjach polować :))

Ostatnio zmieniony przez Machu 2014-12-05, 22:41, w całości zmieniany 3 razy
:
To ja wrzucę takie plany nawet jak ma być na 0 :)




To 100% faworyt a i elegant świetny:)

A z takich mniej % to DB:




albo Helberg



Sumo też chodzi za mną i Stenek jakiś ;)

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2014-12-05, 22:12, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.