CITIZEN ALTERNA Eco-Drive
Odpowiedz do tematu

:
Ja nie marudze tylko jestem moze odrobine bardziej wymagający niz np. Ty Alamosku :?: :lol: :razz:

:
Swietnie sie uzupelniacie :P

:
Piękny jest ten citizen, tylko dlaczego ekodrajf :???: Jakby to był mechanik, to Sylwek w Łodzi ... sam wiesz co ... :twisted:

Ile ten citek tak w ogóle ma lat ? (o zegarkach japońskich, a tym bardziej o citizenach za dużej wiedzy nie mam :oops: )

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
To jest funkiel nówka, niesmigana, od znanego importera-altruisty Olka ;) ...

:
Karol Kłósek napisał/a:
Jakby to był mechanik, to Sylwek w Łodzi ... sam wiesz co ... :twisted:



Wiem wiem, pocztówki i kapsle :wink: :lol:

:
Jaaaaaakby byl mechanik.... Tiaaa.... :roll:

Zajebisty jest m.in. dlatego, ze "pod maska" klasyka masz wsio co najnowoczesniejsze - warto czasami taki miec... Albo kilka :wink:

Nie jest gorszy od mechanicznych glutów pełnych smarów i kół zębatych jak za "Króla Ćwieczka".... I soooorki ale z ta "duszą" mi tu nie wyjeżdżać.... :twisted: :mrgreen:

:
Łocz z bateryjką lub ogniwkiem to też ZEGAREK :!: :!: :!: Może to dla niektórych szokujące, ale tak jest i koniec. A nie jakiś tam "czasoodmierzacz" jak w komórce :evil: Z niektórych wypowiedzi lekko Talibanem zajeżdża, trzeba będzie ich okadzić i na właściwą drogę postępu sprowadzić :idea: :grin: :razz:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-04-16, 09:59, w całości zmieniany 1 raz
:
...nie "zajebisty" tylko "w tych pięknych okolicznościach przyrody"



...wyrażać mi sie tutaj ładnie proszę

:
Dać browara Tomkowi - a Ty Osama licz mi datę a nie mądruj się - w nadgarstkowych jest... :razz:

:
TomekR napisał/a:
Łocz z bateryjką lub ogniwkiem to też ZEGAREK :!: :!: :!: Może to dla niektórych szokujące, ale tak jest i koniec. A nie jakiś tam "czasoodmierzacz" jak w komórce :evil: Z niektórych wypowiedzi lekko Talibanem zajeżdża, trzeba będzie ich okadzić i na właściwą drogę postępu sprowadzić :idea: :grin: :razz:

+1 Masz moje poparcie jako pol- bateryjkowca - pol - mechanicznego kumotra :)

:
Podsumowując pozwolę sobie parafrazować słynne zdanie Św. Rudolfa z Bone China, człowieka, który jak Mojżesz wyprowadził swój lud z niewoli ciemnoty i zacofania do krainy szczęśliwości i oświecenia :lol:

No mechanical, no automatic, no quartz - only watches :grin:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-04-16, 18:07, w całości zmieniany 1 raz
:
He he he, Tomek a wykupiłeś od Rudolfa licencję.... :wink:

:
TomekR wlasnie :?:

snuuff snuff cos tu talibanem pachnie :wink:

:
svedos napisał/a:
He he he, Tomek a wykupiłeś od Rudolfa licencję.... :wink:


Myślałem, że ta złota myśl jest dobrem ogólnoludzkim :wink: , a nie jest :?: :evil: :razz: :grin:

Edyta: skoro nie jest, wyedytowałem poprzedni post :grin:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-04-16, 18:08, w całości zmieniany 1 raz
:
no nie teraz jeszcze robokopy okodrajwowe jedne ze mnie taliba zrobią :wink:

Pamiętajcie, że jam jest smok co ogniem zionie :wink:

Ostatnio zmieniony przez Smok 2010-04-16, 23:28, w całości zmieniany 1 raz
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.