Błonie reaktywowane
Odpowiedz do tematu

:
Pomijajac 'szwajcarskosc' werku, przynaleznosc klanowa, oraz fakt, ze nie lubie szkieletorow - to projekt calkiem spojny. O niebo lepszy od nieszczesnego Zodiaka.

Inna bajka czy dalbym za niego ponad 500 ojro.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Te czarne z zielonym nawet fanie wygląda tylko po co ten dziurbillon

:
Pisałem przecież, że kibice to takie bijące serce klubu. A żyleta to wręcz napie...... :))

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Heh w jednym egzemplarzu legijnego zegarka Błonie po 24h użytkowania odpadła jedna ze wskazówek.

:
Jaki klub taki zegarek :D :złośliwiec:

Skate or die!
:
TeeS, to żadna tragedia, widocznie była nieprawidłowo osadzona.

:
... i równie dobrze mogła powstać z winy użytkownika ...
No ale nic to, ważne że jest paliwo dla internetów :D

:
Niskokaloryczne jakieś :D


G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
O nie nie mon amie, nie widziałeś afery po sąsiedzku :-) Fakt że miała ona w rękach szaliki klubowe, ale jednak :D

:
W którą stronę po sąsiedzku? Całej Kizi nie chce mi się przeglądać a w "polskich" nie widziałem.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Na Czasoholikach na FB :-) Chłopaki zamknęli wątek bo zaraz by race poleciały :D

:
ALAMO napisał/a:
O nie nie mon amie, nie widziałeś afery po sąsiedzku :-) Fakt że miała ona w rękach szaliki klubowe, ale jednak :D


I chyba nie zobaczę. Pozostaję nieutulony w żalu cool
:))


Gboubou.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
prezesso czy któryś z klubów w łodzi istnieje że się tak puszysz?

:
oczywiście, nawet dwa :)

Skate or die!
:
no dobre żarty wypisujesz. W takim razie pochwal się ich zegarkami.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.