Błonie reaktywowane
Odpowiedz do tematu

:
tak przy okazji - jest jakaś stronka gdzie można zobaczyć rentowność w różnych gałęziach gospodarki w Polsce?
Bo się chciałem zbenczmarkować gdyż ponieważ wyszły mi niezłe wyniki za ubiegły rok cool

ale ja nie jestem obiektywny i se chciałem popatrzeć...

Skate or die!
:
Bartek, policz sobie swoją roczną pensję, dodaj kolegę. Nawet jeśli tych pieniędzy nie dostaniesz - to jest koszt alternatywny. Mogłeś te pieniądze zarobić. Ale nie zarobiłeś, bo poświęciłeś rok na robienie biznesu.
Policz koszty reklamy, stałe rejestracji, dokumentacji, wyjazdów, produkcji w ilościach jakie są sensowne ekonomicznie.
I nagle, pół bańki przestaje cię dziwić, nie? hmmm

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2014-12-01, 22:40, w całości zmieniany 1 raz
:
Tu jest za 2012:
http://rachunkowosc.com.p...zniki_sektorowe

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
thx

Skate or die!
:
Pooglądajcie sobie zdjęcia starych zegarków z Błonia zachowanych w stanie oryginalnym i tych po renowacji z odmalowanymi tarczami. Reaktywowane Błonie którą wersję bardziej Wam przypomina :?: - jak dla mnie z oryginałem ma to mało wspólnego, tarcza wygląda jak renowacyjna malowanka.
Sam projekt reaktywowania marki, nazwy jest naprawdę dobry, ale szkoda że finalny produkt już tak dobry nie jest. Do tego cena wybitnie nie z Błonia, ani nawet nie z Hongkongu tylko z kosmosu. Zrozumiałbym jeszcze takie pieniądze za 9015, ale nie za Miyotę serii 8 wykończoną gorzej jak w 4 razy tańszym Rubiconie.

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Panowie, to są "inwestorzy", czemu tu się dziwić?

Maras68
[Usunięty]
:
MarcinDB napisał/a:
Panowie, to są "inwestorzy", czemu tu się dziwić?


Inwestorzy co bujają w chmurach a nie żyją w realiach przeciętnego Polaka, którego to mają w dupie...

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-12-02, 07:07, w całości zmieniany 1 raz
:
Maras68 napisał/a:
Inwestorzy co bujają w chmurach a nie żyją w realiach przeciętnego Polaka, którego to mają w dupie...

akurat nie o taki poziom na forum mam wszystkim chyba chodzi....
Maras68, jeszcze zacznij krzyczeć: Hańba! i 1)uznaj ich za potomków czerwonej nomenklatury, 2) wyklucz z Narodu naszego polskiego 3) powiedz , że to zło...je, którzy chcą tylko okraść i zniewolić Polaków 4) rozpocznij okupację siedziby albo co najmniej pikietę :D

Ja też żałuję, że pomysł reaktywacji nie został mocniej zakorzeniony w Błoniu niż tylko działania PR, a wizualnie projekt nie stoi najlepiej ale tak daleko bym się nie posunął!

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Zegarek mi się nie podoba, cena zresztą też, ale na szczęście nie muszę go kupować cool

Gboo.

[ Dodano: 2014-12-02, 07:00 ]
-
BTW: Czy wy czasem nie robicie tzw. polskiego piekła?

G.

:
Jacek., chyba tak :oops:

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
Maras68
[Usunięty]
:
Jacek. napisał/a:
Zegarek mi się nie podoba, cena zresztą też, ale na szczęście nie muszę go kupować cool


i to jest trafne podsumowanie. AMEN

[ Dodano: 2014-12-02, 08:11 ]
Wintergreen napisał/a:

Maras68, jeszcze zacznij krzyczeć: Hańba!


ja trzeba będzie będziem krzyczeć i barykady wzniesiem, a co :!: :złośliwiec:

:
No więc życzę panon byznes - pasjonatom by projekt okazał się dojny i by nie przeszli na pasję do np gaci. Może następny model będzie bardziej do rzeczy.

Gboo.

Maras68
[Usunięty]
:
Jacek pifko

:
ten zegarek to jakaś masakra,
koronka od innego czasomierza
uszy za małe
tarcza z której nie da się odczytać dokładnej godziny, zdaje się, że przy podziałce 36 minutowej dokładność odczytu to 1 minuta i 40 sekund

:
Rynek zweryfikuje nowy produkt.
Życzę chłopakom jak najlepiej, bo każdy, nawet najmniejszy ruch w kierunku zrobienia czegoś polskiego, to zawsze ruch i to chwalę.
Malkontentom proponuję zrobić projekt, a następnie zrealizować go i zobaczyć ile takie coś kosztuje i ile należy wyłożyć na początek..............niestety nie da się wszystkiego kupić w cenie Parnisa.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.