który Stenek do złotej pietruszki?
Odpowiedz do tematu

: który Stenek do złotej pietruszki?
Złota pietruszka:


I pytanie, który lepszy: a czy b?
Kolor szycia i ogólnie jaśniejszy brąz pasuje mi bardziej w b, ale coś mi mówi, że ten akurat kolor na żywo może być beznadziejny - jak tanie kanapy ze skaju w PRLu.
W związku z tym przez skórę, wbrew logice coś mi podpowiada, że a będzie lepszy...
Ale jeszcze chcę poznać wasze opinie.

a)


b)

Czasem chciałbym go również użyć do tego:

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2014-12-01, 09:40, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
prezesso, moje pytanie brzmi co chcesz zrobic z kopertą?? Bedziesz ją oczyszczal z tlenków? Postarzysz? Wypolerujesz??


Ja do zielonego Maraneza noszę pasek od Przemka. Tylko, ze Maranez nie ma sloneczka...

Z tych paskow wybralbym jedynkę.

Proponuje jakis ammostrap.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Z kopertą nie będę robić nic - a jak mnie patyna zdenerwuje to przejadę cytryną i będzie jak nówka.
Ammo to bardziej do wojaków mi podchodzą - tutaj, do tego słoneczka, to już chyba nie bardzo... Ale muszę i nad tym pomyśleć.

Skate or die!
:
prezesso, żaden. ZObacz jeszcze fajne masywne paski robi ten kolega z kizi:

http://zegarkiclub.pl/for...ykonane/page-20

Ja tutaj widzę coś z ładownicy. Na końcu podpalany brąz.



Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
świetne, ale imo za grzeczne.
Dawno bym już chimaerę kupił jakby o takie zwykłe paski chodziło.

Wymyśliłem sobie, ze ma być jakaś faktura więc jeśli nie powyższe to z ammo ewentualnie z jakimiś przeszyciami na ukos, punce itp:
np:


lub jeśli nie ammo to np:


No... ale ponieważ te wyżej nie pasują stąd ponawiam pytanie: jaki pasek ale z fakturą!?

Skate or die!
Szymon
[Usunięty]
:
A niechże Ci udzierga Pachorób jakiegoś stwora z fakturą (gruby truś, albo rekin) hmmm

:
Jest to opcja - ale szukam inspiracji...
Może w ten deseń?



Skate or die!
:
.............poniższe canvas/cordura strap




Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Te powyzej świetne- ogólnie niech bedzie cos zielonego, bo 2 kolejne kolory na pasku do takiego zegara to wg mnie zbyt duzo ;)

Fajne kolory wychodzą przy ręcznym barwieniu skóry, przykładowo mam taki oto wynalazek autorstwa paskoroba Andrzeja:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I na zegarku:

Ostatnio zmieniony przez Machu 2014-12-01, 12:29, w całości zmieniany 1 raz
:
albo klasyczny ciemny braz, albo cordura.
Do tego jakies ciekawe szycie i bedzie ladnie.

beceen | ***** ***
:
Cordura to fajny pomysł ale do niebieskiej armidy chcę z jeansu pasek więc będzie bardzo podobnie a tego nie chcę...
Co powiecie na pasek kanapkę z zamszu (jak ten niebieski dla Santino) beżowego/piaskowego/brązowego plus ciekawe zielone (w kolorze tarczy) szycie?

PS. I poważnie te stenki wam nie podchodzą? hmmm

Skate or die!
:
ja nie lubie takich strasznie zmeczonych paskow, chyba ze sam zmecze :))
Ale nawet surowy braz, ciorany na roznych zegarkach i nie oszczedzany w ogole, co mi go pare lat temu nick uszyl nie wyglada tak zle jak te steinharty. To wg mnie wieje sztucznoscia i pseudo-wintadżyzmem :złośliwiec:

beceen | ***** ***
:
Osobiście wybrałbym 2-i lub 4-y cordura strap, który idealnie pasuje do koperty i ogólnego klimatu zegarka, albo stary, dobry pach do pama;


Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
a te cordury to gdzieś dostępne czy wszystko handmade?

EDIT
ALE JAJA - zapisałem sobie w ebayu pasek, który chciałem wam pokazać i o niego zapytać i zapomniałem :facepalm: :facepalm: :facepalm:
teraz mi się przypomniało :głową w mur: normalnie pesel....

oto on, co powiecie?

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2014-12-01, 13:22, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
Fajny jest, i lepiej uszyty niż moje cordury... :oops:
Ale tego materiału nie da się idealnie przeszyć, nie da się idealnie zrobić boków, bo śsie farbę między włókna, a wszystkim się podoba :P

Bym Ci zaproponował zielony nubuk, ale to może mieć skojarzenia z elfem :) Artur ma właśnie taki zestaw z Majonezem.
Z cordur, podoba mi sie ta ostatnia z postu Jimmiego.

FORZA Robert!
RK WRT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.