Nawigator w domu i zagrodzie :-)
Odpowiedz do tematu

:
Nie udało mi się wysłać w piątek ale wczoraj rano wysłałem. Ma być dzisiaj dostarczony.

:
Właśnie dotarł.



Ogólnie bardzo udany zegarek i w sumie rozsądny rozmiar, dzięki czemu jest wygodny.

Niestety widzę, że z czasem dorobił się kilku uszkodzeń:



Najgorzej wygląda szkło, które jakby się rozwarstwia (widoczne to jest pod odpowiednim kątem) + złapało jakąś rysę około godz. 3.
Dodatkowo też uszy dorobiły się sporo rysek i niestety lunecie też się dostało:


Aaaa i koronka od wezela wewn. stanowczo za lekko się obraca.

Tak, czy inaczej ponoszę przez tydzień i w międzyczasie proszę kolejną osobę z listy o dane do wysyłki na P.W.

Zdjęcia z kalkulatora więc jakość... :facepalm:

Ostatnio zmieniony przez rmaya 2017-03-07, 12:12, w całości zmieniany 1 raz
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Na tym drugim zdjęciu to odpryski farby widać na ringu?

:
Santino napisał/a:
Na tym drugim zdjęciu to odpryski farby widać na ringu?


Nie, to te "rozwarstwiające się" szkło.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
szkło się nie rozwarstwiają...to na 100 % są ślady czegoś tłustego, znaczy się ktoś próbował smarować albo bezel albo sam zegarek i odrobina tego tłustego dostała się pomiędzy bezel i szkło. Daje to dokładnie taki efekt jak na zdjęciach mieliśmy takie przypadki w zegarkach które trafiały do serwisu właśnie z powodu domorosłej próby smarowania... tylko czy teraz który się przyzna :D :P .

A uszkodzenia samej koperty, no cóż zegarek przeszedł przez kilkadziesiąt rąk a w zasadzie nadgarstków i nikt nie mówił że trzeba obchodzić się z nim jak z jajkiem.

W nowej wersji Navigatora zmieniliśmy nieco konstrukcję i koronka teraz obraca się z większym oporem.

:
Svedos napisał/a:
odrobina tego tłustego dostała się pomiędzy bezel i szkło. .


Ale to jak? Ktoś go otwierał i olejem "nakapał"? :shock: Przyznać się pijaki, który to! :złośliwiec:
A ja myślałem, że to powłoka AR się odkleja.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
A to już się musisz spytać towarzystwa z poprzednich pozycji listy :złośliwiec:
Nie tylko Nawigatora ktoś otwierał, cholera wie po co. Orzeł też ma zryty dekiel bo go któryś melepeta musiał otworzyć.

:
Może komuś mechanizm za głośno chodził? :D
Też nie rozumiem takich zabaw, jak u kogoś zegarek zaliczył przygodę wystarczyło odesłać do Szanownego Producenta i tyle. NH35 raczej nie jest urzekająco pięknym mechanizmem..

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Może ktoś chciał wykryć spisek, i że w środku nie ma NH35 tylko na przykłąd chińska mrówka hmmm

:
aaaaaa dodam tylko że nawet źle nasmarowana uszczelka od dekla może spowodować efekt "rozwarstwiającego się szkła" :))

:
Z tym że stawiam, że tutaj ktoś postanowił "usprawnić" pracę bezela :twisted:

:
Trzeba sprawdzić kto pierwszy zgłaszał to "rozwarstwienie" i lecieć do tyłu szukając winnego, który nawiasem mówiąc powinien sam się ujawnić jako domorosły ulepszacz i smarowacz bezeli :złośliwiec:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Szkoda ludzi straszyć, no i nie każdy zauważy że coś nie gra. Trzeba by do zasad konkursu wrzucić info że przy każdym odbiorze i przed wysyłką zamieszczane są w w wątku zdjęcia zegarka w kilku pozycjach. Tylko wtedy lista chętnych spadnie znacznie.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Dziś dopatrzyłem się jeszcze jakichś plamek/przebarwień na wskazówkach:



P.s. jest jakiś sposób żeby photobucket nie zmieniał jakości zdjęć? Chyba dość mocno je kompresuje

Ostatnio zmieniony przez rmaya 2017-03-08, 09:26, w całości zmieniany 1 raz
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
rmaya napisał/a:
Trzeba sprawdzić kto pierwszy zgłaszał to "rozwarstwienie" i lecieć do tyłu szukając winnego, który nawiasem mówiąc powinien sam się ujawnić jako domorosły ulepszacz i smarowacz bezeli :złośliwiec:

nadałbys sie do czeka, łaskawy Pan że bić po piętach czy wiosłem nie chcesz :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2017-03-08, 09:54, w całości zmieniany 3 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.