Swissmaker's Storage Room
Odpowiedz do tematu

: Swissmaker's Storage Room
Darek się pochwalił, to ja też muszę, co prawda, już wielokrotnie to robiłem, ale dzisiaj trochę dokładniejsze zdjęcia, choć nie do końca ładne, gdyż fotograf ze mnie żaden :P Może i z racji tego, iż muszę przyhamować z poszerzaniem kolekcji, bo już zdecydowanie brakuje miejsca na nowe modele (na chwilę obecną 92 sztuki, a jeszcze 4 do mnie jadą) :P

Najpierw zdjęcia całości:









A teraz jedziemy od lewej, od góry!





Piętro niżej:








No to hop! – jeszcze niżej!






No to teraz przeskok na drugą stronę i od góry:




„[…] Don’t stop falling down…”







„…Down, down…”







„…until You reach the Ground”









A na koniec zostawiłem Wam waszą ulubioną półeczkę, na której co prawda nie ma zegarków, ale jest coś co bardzo lubicie :P




Ostatnio zmieniony przez Swissmaker 2010-04-11, 13:32, w całości zmieniany 2 razy
Wzorem kilku innych Kumotrów wypisałbym tutaj marki i modele swoich zegarków, ale obawiam się że mogłoby zabraknąć miejsca :D
:
No brawo piękna kolekcja :)
Największe wrażenie robi na mnie stado żółwików :razz:

:
:shock: :shock: :shock:
Imponujące, wielce imponujące.

:
Typowy Ołtarz zegarkowy :shock: :shock: :shock:

:
nie mam tyle miejsca w pokoju :)
foto relacja przygniata

Jash
[Usunięty]
:
Fajna kolekcja. Szkoda, że na spotkanie nie zawitałeś z kilkoma sztukami.

:
Swiss, widok jaki nam zaprezentowałeś cieszy serce i duszę każdego zegarkomaniaka.

:
Swiss - tego spirytusu tam ubywa, oj, ubywa :lol: .... Czy ty aby na pewno nim zegarki myjesz ? :mrgreen: :twisted:

:
Piękna kolekcja...
a co za silny charakter właściciela tej kolekcji- ten doskonały płyn ma blisko 3 lata i ciągle jest!!! :)

Wozu
[Usunięty]
:
No i zatkało kakao :(

:
gartuluje kolekcji i prosze nie zniechęcaj sie brakiem miejsca. może jakis system wysokiego składowania ?? :)

:
Sorki za OT, ale ciekawi mnie Twoja opinia nt jednego z Twoich łoczów. Jak się nosi i jak z jego wykonaniem?


:
Kuuurde jest się czym pochwalić :!: Świetna kolekcja :!:

:
TomekR napisał/a:
Sorki za OT, ale ciekawi mnie Twoja opinia nt jednego z Twoich łoczów. Jak się nosi i jak z jego wykonaniem?

Obrazek


Odsyłam - http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?t=255

Wzorem kilku innych Kumotrów wypisałbym tutaj marki i modele swoich zegarków, ale obawiam się że mogłoby zabraknąć miejsca :D
:
Kolekcja robi wrażenie :!:

Ostatnio zmieniony przez Smok 2010-04-12, 03:58, w całości zmieniany 2 razy
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.