alternatywa dla PO
Odpowiedz do tematu

:
Citek wygrywa bezapelacyjnie, na początku ta osłona koronki była według mnie nie do zaakceptowania, ale im dłużej oglądałem ten zegarek (na zdjęciach/filmach :)) ) to się przekonałem, że nie jest chyba taka zła;

no i ta cygańska wersja też jest niezła:






chociaż niebieska też gniecie :popcorn:






myślę, że szybko się nie znudzi :) no i foty na których widać, że jest szkło :D




pifko

:
ile ten Citek wychodzi na gotowo?

bo chodzi mi po głowie jakaś mała wyprzedaż... :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Emre 2014-10-24, 15:01, w całości zmieniany 1 raz
"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Ten AR faktycznie jest świetny, fotki też.

Skate or die!
:
Emre, niespełna 4k

:
Ten Citek to taka wypadkowa Omegi PO i Omego Ploprof oczywiście tylko trochę , ale za to fajnie to wygląda .

:
łeee tam, macałem w Zgierzu.
Mnie się nie podoba - po zdjęciach miałem wygórowaną opinię, ale w rzeczywistości nie jest aż tak wykonana, żeby padać na kolana.
IMO wykonanie sumo ją łyka. Ale to inny temat.

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
możesz powiedzieć i pokazać czy to szkło rzeczywiście tak wygląda na co dzień?


Ja go miałem na łapie i w łapie tylko kilka chwil (no może kilkanaście minut), ale to jest miażdżyciel, tarcza i szkło jest nie do oddania na fotkach ;) No i jakbyś miał obawy co do koronki, to ona jest jakoś tak magicznie zrobiona, że się nie wbija, ani nie rysuje nadgarstka ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
ktoś w Warszawie lub okolicach ma tego Citka?

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Emre napisał/a:
ktoś w Warszawie lub okolicach ma tego Citka?

Jest tylko jeden na Forum. :(
Ma go satanic666.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
już myślałem żeby jaki sabat w Sulęcinie zrobić ale to prawie niemiecka granica hmmm

:
I na mojej WL początkowo była Alpina, którą miał Satanic666 i teraz też bym tego Citka łykał :) Koronka dziwna ale sam zegarek świetny.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Alpina jest też dobrym zegarem, koperta wykonanie AR też jest na dobrym poziomie, nie ma tylu smaczków co Citek i mi z czasem najbardziej nie pasiły wskazówki trochę za mało masywne i gryzło to się z całościa.

boff autostrada macie dość blisko ;)


:
satanic666, z czasem pewnie miesiąca jej nie miałeś :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Wiecie jak jest ogladasz zdjęcia w necie, filmik na youtubie jak jest i wydaje się, że to jest to, zamawiasz czekasz przychodzi otwierasz pudełko, no i na początku jest zajebiście, a z czasem wiadmo :/ , pewnie większość tak miała.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.