G. Gerlach Projekt Neon
Odpowiedz do tematu

:
Tomek napisał/a:
:arrow: http://www.wristwatchrevi...lach-kosmonaut/


Powinni uaktualnic fotki z nowa bransa..

Silicon
:
...trzeba będzie go uwzględnić w planach na przyszłość - bezapelacyjnie



:
ALAMO napisał/a:
Ale jestes zdeterminowany :D ?
Bo mam taki wzornik i to średnio wygląda.


a można zobaczyć?.. Bo,tak mi się wydaję,że powinno być OK,ale mogę się,oczywiście mylić..

:
A ci jutro "szczele" fotkę :D tego mojego sampla.
Chociaż to i tak bez znaczenia, bo takiej wersji nie ma w ofercie pifko

:
aaa ,jakbym się upierał i był
namolnym klientem? :)

ale ,tak czy inaczej wrzuć proszę, może być na priv..

pzdr M.

Ostatnio zmieniony przez altec 2016-01-04, 20:32, w całości zmieniany 1 raz
:
No dobra, to jeszcze może ja trzy grosiki dorzucę.

Srebrny Kosmita jest zajebongo. Od Wigilii nie ustąpił żadnemu innemu miejsca i podejrzewam, że jeszcze długo nie ustąpi. Jestem natenczas jednozegarkowcem.

Teraz słowo krytyki - nie wiem kto i jak składał to do kupy, ale już przy rozpakowywaniu paczki bransa odpadła od koperty (wypadł teleskop). Gdyby nie mój refleks szachisty, byłby już smutek i oczekiwanie na naprawę. Udało się.

Dwa dni później idę sobie parkiem, zaglądam pod mankiet, a tam z kolei teleskop od klamry odpadł i znikł, i znowu trzeba sztukować.

Oczywiście temat ogarnąłem, ale Prezes nawet miłym słowem mnie nie uraczył... :(

No ale jak człowiek sobie we własnym zakresie poskłada solidnie, to jest miód malina.


I dochodzimy do ostatniego punktu programu - czas 12/24h. Czy jest opcja zmiany trybu górnym przyciskiem, czy tylko tym do ustawień, ukrytym w kopercie? Bo jeśli tylko to drugie... to jest problem,bo oznaczałoby to, że przestawia się samoczynnie. W skrócie - raz ustawiwszy 24, więcej nie zmieniałem, a dziś przeskoczyło na 12h. hmmm


Edyta: po ustawieniu ponownym czasu stwierdzam, że tryb się jednak sam nie zmienił, tylko zresetował razem z dniem, miesiącem i rokiem. Co dziwne - godzina została dobra (choć w wersji 12h) i wskaźnik dnia tygodnia też właściwy.

Dziwne to.

Ostatnio zmieniony przez Borewicz 2016-01-05, 15:31, w całości zmieniany 1 raz
"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Po ciemnej stronie mocy te anomalie nie występują cool

Ostatnio zmieniony przez goTomek 2016-01-05, 20:18, w całości zmieniany 1 raz
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
spisek wzgardzonej cebuli czuć tu :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Szymon
[Usunięty]
:
Teleskop w zapięciu faktycznie mógłby siedzieć trochę pewniej, ale u mnie nie jest aż tak, żeby sam chciał wylatać.

Co do resetowania, przestawiania itd - nie stwierdziłem
Trzymanie się bransy w kopercie - nie stwierdziłem problemów

:
Karol - i tak ma być i u Ciebie... Zrozumiano :?: Odmaszerować :!: :D :D

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi, nie do twarzy Ci z tymi złośliwościami...

Sam lubię "przywalić" PPD (i nie tylko ;) ), ale umiar wskazany także i w tym ;)

:
Hegemonu nono niech się leją grabkami ku uciesze gawiedzi :D
a ja next week też będę miał kosmonaute :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Santino facepalm facepalm

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Tak sobie noszę czasami Kosmonautę i jest super.
Jedyny bajer, jaki bym mu dodał, to automatyczne podświetlanie jak kieruję tarczę ku twarzy - jak w Casio niektórych ;)

:
Ja zalozylem dzisiaj jakas Bulwe po tygodniu noszenia Kosmonauty non stop i teraz za kazdym razem jak sprawdzam godzine, to odruchowo druga reka wciskam koronke.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.