Podróbki na zamówienie
Odpowiedz do tematu

:
[quote="entwistle100"]Chodzi o to kółeczko z trójkątem, w oryginalnych Sinnach go nie ma :)

jesteś 100% pewien?

edit:




Ostatnio zmieniony przez altec 2010-04-15, 00:30, w całości zmieniany 3 razy
krupik
[Usunięty]
:
svedos napisał/a:
Krupik, spytaj na Kizi :wink: :lol:


aż tak mi się nie nudzi ;)
po prostu chciałbym pooglądać więcej fotek tej zabawki w wersji oryginalnej i tej podrabianej bo tak jak już tu pisaliście - zrobienie podróby tego i to tak żeby wyglądała jak org to też są koszty dlatego pomysł z org częściami z chin może i jest prawdziwy

:
Nie sądzę też by przy takiej produkcji następowało ich podzlecanie, nie ma zwyczajnie potrzeby. Marże są pięciocyfrowe ... Ale my tam się na podróbkach nie znamy :)

Blaz
[Usunięty]
:
Alamo, mylisz się - Precista np. zleca robienie kopert zewnętrznym producentom. :mrgreen:

:
w pdf jeszcze jeden Sinn ze znaczkiem na deklu rzekomo występującym wyłącznie w podróbkach,myślę ,że ten trop możemy uznać za nietrafiony...

http://www.sinn.de/de/pdf...f.php?Modell=54

entwistle100
[Usunięty]
:
[quote="altec"]
entwistle100 napisał/a:
Chodzi o to kółeczko z trójkątem, w oryginalnych Sinnach go nie ma :)

jesteś 100% pewien?

Raczej tak, zobacz sobie na swojego U1 i na stronę producenta :)

:
z U1 nie widzę nic specjalnego ,natomiast z tymi dwiema koronkami w U2 to dali do pieca... :mrgreen: ,coś się panu grafikowi "pozajączkowało"..

http://www.sinn.de/de/pdf...f.php?Modell=53

Ostatnio zmieniony przez altec 2010-04-15, 09:55, w całości zmieniany 1 raz
entwistle100
[Usunięty]
:
[ Dodano: 2010-04-15, 09:00 ]
altec napisał/a:
z U1 nie widzę nic specjalnego ,natomiast z tymi dwiema koronkami w U2 to dali do pieca... :mrgreen: ,coś się panu grafikowi "pozajączkowało"..

Może właśnie po tym można rozpoznać oryginał, jak obrócisz zegarek pojawia się druga koronka :)

Ostatnio zmieniony przez entwistle100 2010-04-15, 10:01, w całości zmieniany 1 raz
:
trzeba by poczytać lub najlepiej napisać do Sinna ,ale mam wrażenie ,że ten"trójkącik" to oznaczenie tegimentacji koperty...z tego co wiem mój ma tylko bezel tegimentowany,więc ma prawo nie mieć takiego oznaczenia ,no ale to tylko gdybanie,tak czy inaczej nie jest to coś co by nie pojawiało się na oryginalnych zegarkach .

[ Dodano: 2010-04-15, 10:06 ]
Może właśnie po tym można rozpoznać oryginał, jak obrócisz zegarek pojawia się druga koronka :) [/quote]

wiesz ,jeśli zegarek miałby być używany przez GSG9 to nigdy nie wiadomo z której strony przeciwnik nadciągnie,lepiej być zabezpieczonym ...

mam tylko nadzieję,że druga koronka jest gratis... :wink:

Ostatnio zmieniony przez altec 2010-04-15, 10:08, w całości zmieniany 3 razy
:
Blaz napisał/a:
Alamo, mylisz się - Precista np. zleca robienie kopert zewnętrznym producentom. :mrgreen:


Ale krupik pytał o ten wynalazek Concord, a nie o Precistę :lol:

entwistle100
[Usunięty]
:
Za niedługo właściciel zegarka z tej firmy będzie musiał nosić powieszony na szyi certyfikat autentyczności bo mu nikt inaczej nie uwierzy, a w klapie zdjęcie Helmuta S. jak Wałęsa Matkę Boską :lol:

:
I to jest słuszna koncepcja :wink: :lol:

:
Żeby ostatecznie zamknąć sprawę "tajemniczego" trójkącika..,
przypomniałem sobie ,że mam w domu katalog Sinna ,jeden rzut oka i..


:
...no i się wyjaśniło - trzeba szukać dalej

:
Ja cały czas stoję na stanowisku że to jest temat wirtualny.
Nikt nie jest w stanie zrobić takiej jak pokazywan podróbki Sinna bez udziału jego autentycznych części.
Nikt na oczy nie widział podróbki Damasko, mimo że siec jest pełna ofert sprzedazy ich, zdawało by się, perfekcyjnych podróbek (chociaż to akurat - mogę jakoś sobie wytłumaczyć, zaczynając od tego że to Sinn robił im swego czasu koperty, i zdaje się że się w miłości nie rozstali.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.