Podróbki na zamówienie
Odpowiedz do tematu

:
Ale z kolei - jeśli to drugie co pokazałeś to jest oryginał - to są te same werki... Tyle że bardziej wyglądają na chińskiego klona niż na oryginał ...
Jest taka opcja żeby Sinn pakował chinskie 7750?

:
ALAMO napisał/a:
7750 ma naciąg zazębiony na mniejszej ilości zębów - półbeczka ma mniejszą średnicę.
Na fotce z aukcji widać to na zębatce pierwszej od krawędzi koperty na wyskości wałka naciągu. Widzisz?
Dodatkowe rzeczy, któych nie podjąłbym się oceniać na samym zdjęciu, ale różnią mechanizmy :
Ma głebiej frezowane miejca pod śruby.
Śruby mają wyższe łebki.
Ale to jest kwestia perspektywy. Róznicę w średnicy widać wyraźnie.

...Hator, Hator, Hator

:
ALAMO napisał/a:
Ale z kolei - jeśli to drugie co pokazałeś to jest oryginał - to są te same werki... Tyle że bardziej wyglądają na chińskiego klona niż na oryginał ...
Jest taka opcja żeby Sinn pakował chinskie 7750?


No chyba ,że Sinn tak modyfikuje te VJ ,że ciężko rozpoznać.....?


jeszcze jeden:


Ostatnio zmieniony przez altec 2010-04-13, 23:23, w całości zmieniany 1 raz
:
Ten z kolei w stosunku do "seryjnych" które widziałem ma zmiany jak mówiłem : półbeczkę o większej średnicy,.

Za to dopiero teraz zauważyłem że łożysko wahnika jest inne niż w chińskim - chińczycy ładują dużo mniejszych kulek, tutaj widzę kilka większych.

To by wskazywało na modyfikację jednak "orydzinal" Valjoux.

:
ten z aukcji też ma raptem chyba z 5 kuleczek w łożysku rotora ,więc ja jeszcze wierzę w ten 1%, :smile:

kurde trzeba by takiego "zegara" w łapy pochwycić ,bo fotki to jednak nie to samo...

może ktoś się umówi ze sprzedającym(Trójmiasto) na oględziny ,coby rozwiać wątpliwości...?

[ Dodano: 2010-04-14, 13:20 ]
Zastanawia mnie też fakt dodatkowego oznaczenia na deklu? Jeżeli zegarki miały by być sprzedawane jako oryginały to po kiego diabła je tak oznaczać. Poza tymi detalami niestety zegarek bez oględzin organoleptycznych nie do odróżnienia. Wiem co mówię bo oryginał mam na ręku.

Obrazek


przypomniałem sobie gdzie widziałem ten "dodatkowy" znaczek...był na deklu jak najbardziej oryginalnego Sinna w limitowanej wersji jak `znajdę fotkę to wrzucę..

[ Dodano: 2010-04-14, 13:21 ]
Zastanawia mnie też fakt dodatkowego oznaczenia na deklu? Jeżeli zegarki miały by być sprzedawane jako oryginały to po kiego diabła je tak oznaczać. Poza tymi detalami niestety zegarek bez oględzin organoleptycznych nie do odróżnienia. Wiem co mówię bo oryginał mam na ręku.

Obrazek


przypomniałem sobie gdzie widziałem ten "dodatkowy" znaczek...był na deklu jak najbardziej oryginalnego Sinna w limitowanej wersji jak `znajdę fotkę to wrzucę..

entwistle100
[Usunięty]
:
Chodzi o to kółeczko z trójkątem, w oryginalnych Sinnach go nie ma :)



Poniżej link do str. producenta(rozbawił mnie fakt pojawienia się na zdjęciu prezentującym dekiel U2 dwóch koronek :sad: :neutral: :lol: !!!chyba mam zwidy!!!)
http://www.sinn.de/de/Modell/U2.htm

Ostatnio zmieniony przez entwistle100 2010-04-14, 14:10, w całości zmieniany 3 razy
krupik
[Usunięty]
:
Panowie - powiedzcie - czy ktoś z Was widział gdzieś na sieci więcej fotek TEJ podróby?
http://www.watchesreplica...2007110695.html
bo stronę z org znalazłem i się zakochałem, tu patrzę na podróbkę i bardzo chciałbym zobaczyć jej fotki - na ile się udało podrobić
nie zamierzam wydać 300$ na podróbkę ale bardzo chciałbym ją zobaczyć a jeszcze bardziej porównać z org

:
Nie interesujemy się podróbkami i nie szukamy ich zdjęć w sieci więc wątpię, by ktoś Ci tu pomógł w tej kwestii.

:
Krupik, spytaj na Kizi :wink: :lol:

:
svedos napisał/a:
Krupik, spytaj na Kizi :wink: :lol:



:
KiZi to dobry adres - tam jest cała loża fotoekspertów. Nikt nie widział takiego zegarka w życiu na żywo, ale zapewne dadzą ci perfekcyjną wykładnie która literka wygląda na mniejszą/większą/grubszą niż na fotce oryginału. My tu "same gupie" jesteśmy, jak czegoś nie widzieliśmy i nie mamy - to się nie mądrzymy. A jak raz podróbek u nas jak na lekarstwo, wystaw sobie (nie mówię że wogóle, bo ja mam podróbkę Seiko z lat '80, przyznam bez bicia :lol: )

Blaz
[Usunięty]
:
A ja jutro mogę dostać od listonosza podróbkę pewnego modelu Officine Panerai. :mrgreen:

:
Ale ze śrobkowkręcikiem? Bo jak nie - to się nie liczy :P

:
Mam dekielek i crown guard aspirujace do bycia oryginalnymi hyhyhy :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Sam nie wiem co mi tam getat włoży. Może certyfikat oryginalności ważny na terenie tarnobrzeskiego Okręgu Wolnocłowego? :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.