G. Gerlach Żubr
Odpowiedz do tematu

:
Strzała napisał/a:
Też wysłałem z numerem telefonu :złośliwiec:


Może pani na poczcie nie chciało się klepać
A tak mnie się skojarzyło :D


:
Svedos, i tu chyba jest Żubr pogrzebany :P
To w takim razie gdyby była możliwość podania numeru przesyłki to byłbym wdzięczny, bo pewnie znowu wyjdzie tak jak z Batorym ;)

:
Mój dotarł szczęśliwie. :)) Jeszcze żona nie widziała, a ona przeciwna była. Teraz czas na prawdę. Będzie :foch: czy :) ?

GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
Maras68
[Usunięty]
:
janpat1970 napisał/a:
Jeszcze żona nie widziała, a ona przeciwna była. Teraz czas na prawdę. Będzie :foch: czy :) ?


Będzie tak: plask plask plask :foch: :foch: :foch:

może nie aż tak, ale nie będzie leko ;)

:
kurna, a moj dopiero jutro bedzie wyslany. Oszustwo.

beceen | ***** ***
:
Flati - a Ty nie masz bordowego warana od Przemka?
Se przymierz - IMO idealnie.
Ja mam z polerowaną zapinką motylkową :)

:
Santino napisał/a:
Flati - a Ty nie masz bordowego warana od Przemka?
Se przymierz - IMO idealnie.
Ja mam z polerowaną zapinką motylkową :)


Mam, ale kurna 20 mm :głową w mur:
Właśnie o nim myślałem od początku.
Wydaje mi się też że miałem 22 mm, ale oczywiście wuj wie gdzie teraz jest :facepalm:

Ale w ramach eksperymentów, zrobiłem tak jak Pietka - i faktycznie nie jest źle hmmm




:
Maras68 napisał/a:
janpat1970 napisał/a:
Jeszcze żona nie widziała, a ona przeciwna była. Teraz czas na prawdę. Będzie :foch: czy :) ?


Będzie tak: plask plask plask :foch: :foch: :foch:

może nie aż tak, ale nie będzie leko ;)


Obejrzała. Pierwsze słowa to że myślała że będzie większy. hmmm Jak to baba.
Przymierzyła i powiedziała że to takie ładne i zgrabne jak damski zegarek. Ona tylko jednego zegarka ode mnie nie pożyczała jak do tej pory. Deep Blue Juggernaut II jest dla niej za duży. cool

GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
ALAMO napisał/a:
Santino napisał/a:
Flati - a Ty nie masz bordowego warana od Przemka?
Se przymierz - IMO idealnie.
Ja mam z polerowaną zapinką motylkową :)


Mam, ale kurna 20 mm :głową w mur:
Właśnie o nim myślałem od początku.
Wydaje mi się też że miałem 22 mm, ale oczywiście wuj wie gdzie teraz jest :facepalm:

Ale w ramach eksperymentów, zrobiłem tak jak Pietka - i faktycznie nie jest źle hmmm

[url=http://img673.images...7Cf.jpg]Obrazek[/URL]

[url=http://img673.images...YxJ.jpg]Obrazek[/URL]


Na bransę, to mam lepszy pomysł.
Ale tylko Sebastian może go od ręki zrealizować - co już nawet zrobił ;-)
IMO sygląda ekstra to zetawienie, ale Sebastianu się nie zna :(

:
Ale które ? hmmm
Ja go chciałem wsadzić na tę naszą nową, z drobnymi ogniwami - ale w domu mam tylko wersję beta :głową w mur: , a ona ma ostatnie ogniwo ze "schodkiem" takim pod adaptery w Dziku/Sokole/Wilku. Dopiero seryjna ma bezstopniowo zwężane. Kurde, chyba poproszę jutro żeby wysyłali transport :)) W końcu to tylko 200 kilo cool

:
A ja kuwa mialem takiego warana 22, to menda jedna podstepnie wyludzila :wkurzony:
Nic, tez na mesza sprobuje

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
janpat1970, odważny jesteś ja bym swojej nie dał żadnego zegarka. Po pierwszym dniu byłby porysowany.

Na meshu wygląda ok ale jakoś trochę smutno IMO.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
ALAMO napisał/a:
Wydaje mi się też że miałem 22 mm, ale oczywiście wuj wie gdzie teraz jest :facepalm:

cieszę się że nie tylko ja tak mam - czasami te szukanie rzeczy które wuj gdzie są :twisted: a są potrzebne w danym momencie mnie dobija :głową w mur:

[ Dodano: 2014-10-22, 20:44 ]
goTomek napisał/a:
A ja kuwa mialem takiego warana 22, to menda jedna podstepnie wyludzila :wkurzony:

a tak z ciekawości to o kim mowa?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
kornel91 napisał/a:
janpat1970, odważny jesteś ja bym swojej nie dał żadnego zegarka. Po pierwszym dniu byłby porysowany.

Rysuje. Wszystkie rysuje. Głównie z powodu noszenia bransoletek Pandory i takich tam. Ja mam potem robotę z polerowaniem albo wyprowadzaniem rys na szczotkowanych. :głową w mur: Ale coś za coś.

GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
Wszyscy jesteście fartuchy. Ja swojego miałem dostać na Zlocie i się zapomniał - dodatkowo teraz Gerlachy wysłali w poniedziałek a wciąż nie dotarł. Jutro może :-\

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.