G. Gerlach Żubr
Odpowiedz do tematu

:
hmmm
A skąd masz Żubra z taką brązową tarczą? :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Fazi coś ci się kolory przekłamały w tym Żubrze :D

Maras68
[Usunięty]
:
Fazior - fajny pach do niego zmajstrowałeś pifko

:
Poprawcie sobie ustawienia monitorów melepety :złośliwiec: :foch: :foch:
.
.
.
...Kumotrom pozostałym dziękuje za uznanie ;) - a Radkowi (jeszcze raz) za pasek pifko pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Pasek istotnie fajny, ale poza kalibracją Twojego monitora, tudzież urządzenia, którym robisz zdjęcia, musisz Misiu chyba też w optyka zainwestować :złośliwiec:
Na pierwszej i trzeciej focie to nie jest Żubr, a przynajmniej nie z seryjną tarczą ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Skalibrować to chyba Ty sobie musisz monitor :foch: :foch: cool

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi napisał/a:
Poprawcie sobie ustawienia monitorów melepety :złośliwiec: :foch: :foch:
.
.
.
...Kumotrom pozostałym dziękuje za uznanie ;) - a Radkowi (jeszcze raz) za pasek pifko pifko


Fazi, niech się nosi długo i wygodnie. pifko pifko pifko
Zaskoczyłeś mnie tym połączeniem:) Pozytywnie:)

No i gratuluję zawzięcia bo chyba nieźle się musiałeś napocić, żeby go tam wcisnąć. ;)

Ostatnio zmieniony przez Fixxxer 2014-10-21, 19:55, w całości zmieniany 1 raz
:
Czekał sobie cierpliwie - aż się doczekał pifko
Fixxxer napisał/a:
...No i gratuluję zawzięcia bo chyba nieźle się musiałeś napocić, żeby go tam wcisnąć...

Skad wiesz :?: :shock: :shock: Już miałem rezygnować bo mnie wk..w brał potężny i bałem się, że za chwile starcę cierpliwość i zacznę rysować kopertę/dekiel.... Aż nagle... zaskoczyło :facepalm: :facepalm: :facepalm: pifko

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2014-10-21, 20:00, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi napisał/a:
Czekał sobie cierpliwie - aż się doczekał pifko
Fixxxer napisał/a:
...No i gratuluję zawzięcia bo chyba nieźle się musiałeś napocić, żeby go tam wcisnąć...

Skad wiesz :?: :shock: :shock: Już miałem rezygnować bo mnie wk..w brał potężny i bałem się, że za chwile starcę cierpliwość i zacznę rysować kopertę/dekiel.... Aż nagle... zaskoczyło :facepalm: :facepalm: :facepalm: pifko


Wiem, bo mam taki sam przy BFS i znam z autopsji tego skur...czybyka :D

:
Pasuje mu ten pasior pifko

keep cool but care
:
Tutaj też napiszę bo to ważne

POZOR POZOR POZOR

Uwaga będzie pozorowane :))

Taka mała uwaga eksploatacyjna jaka mi wpadła do głowy niespodziewanie , bardzo ważna ze względu na bezpieczeństwo Waszych Żuberków

Powszechnie wiadomo że w ST19 zdarza się czasami że w trakcie nakręcania zegarka coś sie dzieje z mechanizmem naciągu i bęben się nie blokuje a sprężyna "odbija"z dużą siłą na wstecznych obrotach.
Z przypadków jakie znam osobiście i z opisu podobnych zdarzeń w sieci wydedukowałem że problem jest w sprężynie zapadki koła naciągu i że usterka powstaje w początkowym okresie eksploatacji zegarka.

Dlatego też proponuję żeby przez pierwsze powiedzmy dwa tygodnie użytkowania pod żadnym pozorem nie nakręcać zegarka przy włączonym chronografie.
Rodzi się pytanie dlaczego? Ano dlatego że w przypadku uszkodzenia tej sprężynki przy standardowej pracy zegarka bez włączonego chrono nic poważnego się nie stanie, naprawa polega na wymianie sprężynki i to wszystko, ale w przypadku kiedy chrono jest włączone to taka awaria potrafi zrobić z modułu chronografu "jesień średniowiecza" powodując znaczne szkody w tym skomplikowanym układzie.

Z mojej strony jest to dmuchanie na zimne ale lepiej zapobiegać niż leczyć ;)

:
Fazi - nijak nie pasuje ten pach, ani klamra.

Żubr to taki delikatny "elegancik" i taki gruby pasek z masywną klamerką wygląda IMO niezbyt dobrze.
Howk!

:
Fazi napisał/a:
Czekał sobie cierpliwie - aż się doczekał pifko
Fixxxer napisał/a:
...No i gratuluję zawzięcia bo chyba nieźle się musiałeś napocić, żeby go tam wcisnąć...

Skad wiesz :?: :shock: :shock: Już miałem rezygnować bo mnie wk..w brał potężny i bałem się, że za chwile starcę cierpliwość i zacznę rysować kopertę/dekiel.... Aż nagle... zaskoczyło :facepalm: :facepalm: :facepalm: pifko


A nie wystarczyło lekko teleskopy wygiąć? :popcorn:

:
Santino napisał/a:
Fazi - nijak nie pasuje ten pach, ani klamra.

Żubr to taki delikatny "elegancik" i taki gruby pasek z masywną klamerką wygląda IMO niezbyt dobrze.
Howk!

racja pifko

:
Moja myśleć, że waran brązowy podejść.
Iść eksperymentować :popcorn:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.