POKAŻ CO MASZ NA NADGARSTKU LUB W KIESZENI...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Artystyczne przypalenia to moja specjalność poparta wieloletnim doświadczeniem. :)

Maras68
[Usunięty]
:
dla niedowiarków że nie bodzie, Sławek zerknij tylko:





:
Ale pasior z podkładką wysoki ;)

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Maras68
[Usunięty]
:
podkładka cieniutka plus pasek przeciągnięty to - 2 mm, po prostu nóżki uchwytu do paska są wygięte fabrycznie ku dołowi, co oparte na podkładce podnosi nieco zegarek, ot i cała tajemnica :)

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2015-04-25, 11:13, w całości zmieniany 1 raz
:
Maras68 napisał/a:
podkładka cieniutka plus pasek przeciągnięty to - 2 mm, po prostu nóżki uchwytu do paska są wygięte fabrycznie ku dołowi, co oparte na podkładce podnosi nieco zegarek, ot i cała tajemnica :)

Tak, to są zegarki wręcz stworzone do przewlekanych pasków. Niestety bardziej cywilne zegarki ze "stałymi teleskopami" wyglądają dość dziwnie w podobnej sytuacji, bo tworzą się na takim pasku dziwne formacje geologiczne, jakieś góry i doliny, co nie wygląda szczególnie estetycznie.

pozdrawiam
Narfas

diver
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:
dla niedowiarków że nie bodzie, Sławek zerknij tylko


Dla podtrzymania grupy Vintage: taki mój patent na te co bodą:[img][/img]

Maras68
[Usunięty]
:
czyli typ podkładki a la depeche mode, to na pewno eliminuje ewentualny ucisk koronki...
Ten typ podkładek-pasków z zegarkami modny wśród motocyklistów czy rockmanów w USA, u nas w kraju trudno zaobserwować taki trend, raczej się nie przyjęło, jednakże to patent dobry dla nadgarstków z problemami koronkowymi ;)





Ostatnio zmieniony przez Maras68 2015-04-28, 13:41, w całości zmieniany 1 raz
diver
[Usunięty]
:
zrobili mi taką modyfikację karwasza- na moje zamówienie- i nie uszkodzisz wałka naciągowego (depeszówka trochę węższa, to karwasz) ;)

Maras68
[Usunięty]
:
masz trochę tych staruchów, wrzucaj czasem coś do działu Vintydż :) pifko

diver
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:
masz trochę tych staruchów, wrzucaj czasem coś do działu Vintydż :) pifko


no dla podtrzymania watku i mniemam dla Twej przyjemności druga strona tej zwykłej Mołni
przerobionej na pasówkę:[img][/img]

Maras68
[Usunięty]
:
ładny motorek z mikroregulacją, miło poaptrzyć, ładna sztuka cool


zerknij co montuje nasz Miras:

http://www.czwarty-wymiar...aecd4113#787193

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2015-04-28, 14:08, w całości zmieniany 1 raz
diver
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:
zerknij co montuje nasz Miras:

no piękne to jest i bardzo przemyślane, ale ja nie mam dostępu do takich maszyn i moje to minimalistyczne są- ja raczej utrwalam stary majątek w nowej obudowie niż zaprzęgam starego woła do pracy w nowym środowisku- bez urazy pifko , no chyba że Miras zechce zrobić coś według mego, lub mojego syna projektu- daj znać gdyby była taka możliwość pifko

:

Kuba
:
Piękny ... klasyczny ... oszczędny ... stary diver.

pifko

:
Dzięki pifko

Kuba
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.