G.Gerlach Projekt AN-2 "ANTEK"
Odpowiedz do tematu

:
Niekoniecznie hmmm
Kto jak kto - ale my nie musimy się martwić o reputację jeśli chodzi o utrzymywanie limitacji pifko

:
..........cerkiewki+ cebula.............to lubię, a tak bez bicia przeoczyłbym :oops:

:
ALAMO napisał/a:
Kto jak kto - ale my nie musimy się martwić o reputację jeśli chodzi o utrzymywanie limitacji pifko

pifko pifko pifko

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
zegarek zapowiada się świetnie, ale wskazówki mi nie pasują do niego, no ale to rzecz gustu

:
Podoba mi się. Do niczego nie zgłaszam obiekcji w ramach wymiany poglądów. Widać, że włożony jest namysł nad projektem włącznie z rozwiązaniem hand systemu. Niby duży ale lotnik więc się broni.

Zegarki * Rower * Radio
:
sanik, sprawdź jakie wskazówki ma zegar pokładowy AN2 :))

:
sanik napisał/a:
zegarek zapowiada się świetnie, ale wskazówki mi nie pasują do niego, no ale to rzecz gustu


Po tej stronie żelaznej kurtyny zegar lotniczy to był ACzS. A ów miał właśmie takie wskazówki. Dyskusyjny może być tylo sekundnik - wskazówki totalizerów w ACzS-1 były inne - ale tam tarczki chrono były wielkości połowy tego zegarka.

G.

Łotak wyglonda:


Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2014-09-20, 10:54, w całości zmieniany 1 raz
:
Svedos napisał/a:
...ale jak by co...

hmmm jakby, jakby, jakby ;)
A tak w ogóle - to (kolejny) świetny zegar będzie :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Mój synek Antoni mocno przyklaskuje projektowi i już pieniążki zaczyna odkładać pifko

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Już myślałem o Orle a tu taka surpriza :shock: I co wybrać :/
Przymierzacie się do dwupaków ? :D

Człowiek uczy się całe życie a głupi umiera
:
Piękny projekt. pifko Ładna koronka

:
Mirek, a odpowiadając tutaj na twoje pytanie z Fejsbunia ;)
Spośród mniej-więcej 18500 wyprodukowanych Antków, 12 000 powstało w Mielcu. To jest polski samolot i basta :))

:
I zupełnie nie rozumiem czemu PZL zakończył produkcję, zamiast przekazać np Cepelii :)

Gboo.

Sylwek
[Usunięty]
:
"ANTEK" bym usunął z dekla , reszta hony end nut ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.