Załoga G
Odpowiedz do tematu

:
dziękuje :)
albo ja czegoś nie zauważam albo nie ma specjalnej grupy dla miłośników Gschocków i ProTreków hmmm może warto byłoby założyć taką hmmm jeśli zakładamy to ja idę na Prezesa żebym mógł paru łachów nie przyjąć do bandy :złośliwiec:
jakieś propozycje co do nazwy ? Załoga G?

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-09-05, 11:27, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
pifko proszzzz

Pozdrawiam,
Wojtek
:
dzieki pifko ale ten mój post powyżej to już jest po podbiciu :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Się gupio nie pyta, tylko zakłada jak chce być prezesem :P
Na sekretarkę se weźmie dmuchaną, kierowca też już jest cool nie ma co, silna grupa.








Bier się do roboty, bo jak sam nie założysz, to ja sie za to wezmę, a wtedy dmuchanej nie przyjmę :złośliwiec:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Załoga G to były te niefanatycznie męskie osoby w długich skórzanych butach i obcisłych kombinezonach?? :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Wintergreen 2014-09-05, 11:53, w całości zmieniany 1 raz
Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
ooo mamy już pierwszego kandydata do odrzucenia wniosku o przyjęcie :złośliwiec:
Edit : to dotyczyło Goldboya
Edit 2 : w zasadzie Wintergreen nierozsądnym wpisem też pogrzebał swe szanse na aneks :złośliwiec:
;)

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-09-05, 12:09, w całości zmieniany 3 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
hmmm A jaj ktoś nie ma G tylko prawie G to zostanie członkiem, czy nie :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Wydzieliłem Wam oddzielny, szpamerski :złośliwiec: wątek :twisted:

Ciniol napisał/a:
żebym mógł paru łachów nie przyjąć do bandy

Jego Magnificencjo, mua się nie zapisze :złośliwiec:

Dmuchana na Prezesa pifko

:
Usilnie niniejszym siem wpraszam do załogi G. Dwa Shocki u mnie na pokładzie, jeden u mojej pani i kolejny kurrrrrrrr na cle od dwóch dni co mu za dobrze nie wróży ;)

:
Za podbicie i ja się wpraszam z moim czerwońcem :oops:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Jego Magnificencjo jaki kolorek przewidujesz :?: Jakiby nie był ja chcę nadal bialy. :))
Jego Magnificencjo może czas na zmianę Nicka :?: :złośliwiec:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, do kolejnej grupy się wcinasz bez uprawnień? :P

Mam nadzieję że prezes będzie twardy i nie przyjmie.

A nieee, o czym ja nawet piszem, na pewno Cię przyjmie :D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
kolorka osobnego to raczej nie przewidujemy - zostają te co były bo za dużo zamieszania jak jeden będzie chciał nowy a inny zostać przy starym

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol, tyle czasu na forum i nie wie, że nie zmieni kolorku bo świeża grupa :)
Najładniejszy kolor i tak zajęty :popcorn:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Sebastian napisał/a:
Dorian06, do kolejnej grupy się wcinasz bez uprawnień? :P ...

hmmm

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.