Bulova Watches
Odpowiedz do tematu

:
A gdzie to dawali?

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Linkowałem w Okazjach, na Zatoce, interesowałeś się tym zegarkiem .. Myślałem, że też się skusiłeś ..

:
Dawno nic nie kupowałem, zawirowania rodzinno-biznesowe, ale już pomału na prostą wychodzę ;)

[ Dodano: 2016-11-05, 11:52 ]
Może nie w temacie, ale mam takiego

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Czy ktoś, obeznany w Bulovach, może doradzić czy w werku z chrono można mieć na stałe włączoną dużą wskazówkę sekundową? Mam na oku taka Bulovę, ale sekundnik na małej subtarczy mnie nie zadawala :D . Cały efekt tych zegarków to dla mnie właśnie płynąca sekunda.

:
jaro19591 Pewnie można, jak i w każdym innym, tylko bateria szybciej się rozładuje i może może się po pełnym cyklu zresetować hmmm :idea: :?:
.
.
.
...Tu się też pochwalę:




Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Z tego co mi wiadomo w tym modelu BULOVA 96B182 jest płynąca sekunda. Analogicznie we wszystkich innych z tym werkiem też.

:
Capek dobrze prawi - w tych bulwach płynie duża wskazówka, a w celu oszczędności baterii można włączyć tryb "chrono" - wtedy jak nie włączy się stopera to duża wskazówka nie chodzi. Nie wiem tylko czy jest to stan permanentny czy po jakimś czasie przechodzi w tryb "pokazywania czasu" i wskazówka sekundowa znowu rusza. hmmm

Tutaj filmik poglądowy:

https://youtu.be/ec4Jz0zzLkE

:
Mam Bulove z chrono i niestety duża wskazówka rusza tylko po naciśnięciu stopera, a normalnie chodzi mała na subtarczy. Looknę jeszcze na filmik z postu wyżej czy coś się dowiem nowego ...
No tak, ten model na filmiku ma jakiś trzeci przycisk, który "sprowadza" wskazówkę dużą na 12 i można działać w trybie stopera. U mnie w tym miejscu jest druga koronka do poruszenia wewnętrznym bezelem.


Ostatnio zmieniony przez -jeRRy- 2016-11-14, 20:25, w całości zmieniany 1 raz
:
Niestety, tylko ten model z trzecim przyciskiem ma ten ficzer.
Sprawdziłem swojego munłocza i jest jak w powyższym, sekundnik na małej tarczy a duży płynie tylko przy włączonym chronografie.
Niby mechanizm też z rodziny 262kHz ale takiej opcji nie ma.

:
Pilnik, ze dwa piwa, i może być cool


Gboo.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Ten kurw nawet fajny, oglądałem sobie w trądzie, ale...
- brak dużej sekundy, co w ogóle w chrono jest jakąś pomyłką IMO
- jak na taki sportowy dizajn to WR na poziome WR ;) czyli 3 ATM tylko to porażka :( Są też takie bardziej stonowane modele niby https://intl.bulova.com/collections/curv ale to już nie to...
- co z tego, że 262 kiloherce, jak nic nie płynie, dużej sekundowej nie ma, a mała skacze co pół sekundy...
No i mi sie odwidziało ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Ale co to za śnur jak cyny nie ma...

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Se poszuka po ref. :P

Ale najlepiej chyba tu https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01JD2B4NW

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.