Curren watch
Odpowiedz do tematu

: Curren watch
Zawitałem wczoraj tak przy okazji do stacjonarnego sklepu z tanimi zegarkami i wypatrzyłem w bardzo atrakcyjnej cenie Tissota Visodate... znaczy sie cos do niego podobnego :P




Jest takze wersja z białą tarczą. Pomijając nietypowe uszy, fajny zegarek, ciężki, bransoleta z pełnych ogniw, nie potrafię określić czy koperta z szajsmetalu. Na ebayu kosztuje około 10 USD z free shipping.

Mają takze maryny :P


:
Widziałem dwa egzemplaże zakupione przez kolegów "bo tanio". To jest szajsmetal. I ładnie toto wygląda tylko na fotkach i na żywo tak z około 2 metrów ;)

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Cytat:
ładnie toto wygląda tylko na fotkach i na żywo tak z około 2 metrów
_________________


:)) :)) :))

:
kwater napisał/a:
To jest szajsmetal.
Bransoleta też? W porównaniu do Q&Q wypadł całkiem dobrze, dużo solidniej ze względu na bransoletę z pełnych ogniw.

:
Nie wiem, może Curren ma serię HQ zegarków, ale nie chce mi się wierzyć, że za 10 dolków dadzą stalową pełną bransoletę...

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
kwater napisał/a:
Widziałem dwa egzemplaże ...

W zastępstie pewnego PT Misia: egzemplarze egzemplarze egzemplarze

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
kwater napisał/a:
Nie wiem, może Curren ma serię HQ zegarków, ale nie chce mi się wierzyć, że za 10 dolków dadzą stalową pełną bransoletę...
Za 10 USD, to nie jestem pewien, ale mam Fuyate (nie polecam, chyba, że jako ciekawostkę) coś za niecałe 20 USD, z jak najbardziej bransoletą stalową z pełnych ogniw. :))

John Smith
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.