Kilka nowych PietroStrapów
Odpowiedz do tematu

:
Bibliotek@rz napisał/a:
Są pudełeczka, powinny być również numerki i punca na każdym pachu! Kurcze, aż se założę swojego, bo patrzy na mnie z półki i aż się prosi :P


no niestety punca na strusiu się kiepsko odciska :(
ale coś pomyślę

Leszek posłałem PW

[ Dodano: 2010-04-01, 22:50 ]
Blaz napisał/a:
Ja mogę do każdego paska dopisać stosowną legendę. :mrgreen:

to ja wchodzę w tą kooperację :)

Piotrek
Blaz
[Usunięty]
:
W związku z tym jutro sprecyzujemy pomysł. :cool:

:
Od legend to tu jestem JA - niedoszły specjalista od PR w firmie produkującej zegarki dla Włoskiej Marynarki :lol: :razz:

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Ja tam zaraz po spotkaniu, olsniony strusiem, napisałem do Ciebie Pietro ale nie miałes ich akurat... No ale teraz szczęśliwie jedzie do mnie jeden :twisted: :mrgreen:

:
Spinerku, a po co ci pasek jak ty zaraz nie będziesz miał zegarków :P ? Do komórki go założysz :lol: ??

:
Sprzedaje bo mam za duzo a kasy za malo... ale i tak kilka sie znajdzie do zacnego paseczka Pietro... :razz:

:
Nawet jak Spinneros sprzeda wszystkie zegarki to i tak pozostanie uzależniony :wink: , a jak by co to zawsze z Maxiem możemy mu coś pożyczyć :lol:

:
widze ze juz wszyscy zaopatrzyli sie w paski Pietro :shock:

:
...nie wszyscy, ale to jest raczej tylko kwestia czasu. Ten czarnulek z czerwonym szyciem idealnie będzie sie komponował z modzikiem

:
No ja tez Maxio

auza
[Usunięty]
:
Świetne paski.
Skóra, szycie, cieniowanie - wszystko super.
Wykonanie pierwsza klasa. :shock:

Trochę za grzeczne jak dla mnie, ale jednak bardzo mi się podobają. :cool:

:
Auza, jak byś swoje zaczął sprzedawać, to pewnie na brak zamówień nie musiałbyś narzekać, Twoje paski są równie dobre.

:
@Auza tez lubie takie ostre paski typu : stara skora troche taki destrukt lekko pekajacej skory , ammo strapy . Kurde taki by mi sie podobal , taki sobie wymarzylem.
Na ogol jak takie sie pojawiaja to albo nie ten rozmiar , albo cena ekhm ciut za duza . Zawsze zegarki sa u mnie na pierwszym miejscu dopiero paski

:
Piekne paski...mialem okazje obmacac je na zywo wiec dodam tylko ze foty nie oddaja w pelni ich "fajnosci" : )

Zapowiada sie na spotkaniu "podspotkanie" Pietro-strapowcow hahaha

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
A tak wygląda paseczek z Shanghaiem














Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-04-03, 00:31, w całości zmieniany 2 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.