Czy to aby nie żadna podrupka?
Odpowiedz do tematu

: Czy to aby nie żadna podrupka?
Czy ktoś z Kumotrów mógłby zerknąć i powiedzieć czy to aby nie żadna podróbka Seiko? :mrgreen:
Aukcja się niebawem kończy a póki co cena niewysoka :mrgreen: A jakoś mi sie ten wzór tarczy podobuje :grin:





Uploaded with ImageShack.us

Ostatnio zmieniony przez Bartek 2010-07-28, 20:40, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam,
Bartek
:
Ze zdjęć to jest oryginał

:
Zobaczymy jak się aukcja potoczy... :wink:

Pozdrawiam,
Bartek
:
Jest OK - stara "5".

:
Dzięki :mrgreen:

Pozdrawiam,
Bartek
:
...no ja nie wiem czy tak do końca ok. Tarcza mi ni jak nie pasuje. Pierwsze co rzuca się w oczy to "Seiko" i "5" są w tak nienaturalnej pozycji (to znaczy za wysoko) że szok. Sokoro stara "5" to co tam robi 7s26 i pięknie przeszklony dekielek? Takie cepeliowate tarcze robili, a i owszem, ale nie widziałem w nowych piątkach takowych. Mnie to wygląda na współczesna piątkę z dołożoną tarczą nie wiadomo skąd.

Dla mnie to ten zegarek powinien wyglądać tak:


:
Mam starą piątkę z bardzo podobną tarczą.

:
...to przeca napisałem, że takie tarcze robili :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
A ja to przeniosę do podróbek jednak, nie oceniając przy tym czy to podróbka czy nie. :wink:

:
Kiedyś szukałem piątki w necie wszystkie znaki mówiły że to składak , ale kiedy już nie miałem wątpliwości gdzieś daleko w googlach znalazłem ten sam co mój .. okazało się że Seiko daje w różnych latach ten sam kod podobnym zegarkom ( podobieństwo było takie - werk wskazówki koperta , reszta inna ).

:
...no tak, ale takie wintydżowe tarcze to z 7s26 nie wiedziałem, i do tego ze współczesnym przeszklonym dekielkiem, ale upierał się nie będę :twisted:

:
Też się nie upieram .. mam tylko nadzieje że źle nie poradziłem :cry: :oops:

:
Spoko, spoko, nie kupiłem :lol:

Pozdrawiam,
Bartek
Arek
[Usunięty]
:
Sprawa prosta, stary mechanizm się przeniósł się do krainy wiecznych łowów, więc zastąpiono go nowym 7s26 :roll: Poza tym, swego czasu był dość głośno o tym sprzedawcy, nawet zakładał konta na kizi, raczej należy trzymać się z daleka, ma smykałkę do majsterkowania, i wzorem naszych mechaników potrafi z 3 różnych trupków zrobić jeden sprawny zegarek :mrgreen:

:
O ludzie!
Dopiero teraz zauważyłem niezawodne logo Mospana Kaziroda :lol:
No to się Wozu trzymaj od tego z daleka :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.