Problemy z autologowaniem - sposób
Odpowiedz do tematu

: Z braku podforum technicznego... ;)
Nie wiem, gdzie - więc skarżę się tutaj:



Od paru dni muszę się logować przy każdym nowym (tego dnia) wejściu.

A ponadto nie widzę informacji, kto jest w danym momencie na forum.



Co mam zrobić, żeby znowu było OK?

Arek
[Usunięty]
:
czekać :) wszyscy mamy ten sam problem :roll:

:
Arek napisał:
czekać :) wszyscy mamy ten sam problem :roll:
No - to kamień z serca!... :lol: :lol: :lol:

:
Zmień nazwę postaw na Książkę skarg i zażaleń :P

:
Kumłotr A. ...ski się bał że dostał karę administracyjną za niskie zaangażowanie i gadatliwość :wink: :wink: :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Z braku podforum technicznego potraktujmy "A może by tak..." jako techniczne podforum. :wink: Dzisiejsza wiadomość z fora.pl:
Cytat:
Przepraszamy za utrudnienia związane z automatycznym logowaniem na forum oraz widocznością zalogowanych użytkowników. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.
Z nieoficjalnych wiadomości można wnioskować, że to jest bardzo potężna awaria i dotycząca nie tylko fora.pl. Pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość. Serwery też mają prawo do swojej świńskiej grypy. :wink:

:
ALAMO napisał:
Kumłotr A. ...ski się bał że dostał karę administracyjną za niskie zaangażowanie i gadatliwość :wink: :wink: :wink:
Wypraszam sobie podglądanie moich myśli! :P :D :D :D

Blaz
[Usunięty]
: Problemy z autologowaniem - sposób
Jako że kilka osób zgłosiło problemy z autologowaniem to trochę pogrzebałem. I chyba wygrzebałem przyczynę.


Wchodzimy do swojego profilu. Jeśli mamy problem z autologowaniem to zaznaczamy NIE.

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-05-14, 16:23, w całości zmieniany 3 razy
auza
[Usunięty]
:
Nie mam w profilu takiej zakładki.

Blaz
[Usunięty]
:
Zobacz jeszcze raz. To jest trzecia tabelka od góry. Najpierw są Obowiązkowe Dane Rejestracji, potem Informacje Profilu, a następnie Preferencje. I w tych Preferencjach pierwsza opcja. :wink:

auza
[Usunięty]
:
nie żebym się upierał :mrgreen: :lol: :roll:


:
Blaz może poprawić ingerując jako admin nam w profilu. Mi tak zrobił :) działa.

FORZA Robert!
RK WRT
auza
[Usunięty]
:
No to poproszę.

:
Teraz działa zmienilem to coś tam na twoim koncie

Blaz
[Usunięty]
:
Właśnie. :wink: Przeoczyłem, że ta opcja jest dostępna tylko dla administratorów. Moja wina - uderzam się w piersi. :oops:

Tak więc jeśli ktoś ma problemy z autologowaniem, proszę tu się wpisać, a my już ręcznie w profilu tą funkcję zmienimy. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.