kadariusa zegarek wakacyjny
Odpowiedz do tematu

:
Sumo nie wchodzi w grę z wielu powodów m.in. to że jest poza budżetem oraz że się z seikaczami niezbyt lubię.

:
Oceanaire w pomarańczce rzadko bywa na Jebaju. Ale wygląda zarąbiście. Tu masz LINK do wspomnianych przez Kyle zdjęć Tessia na Kizi. A poniżej kilka znalezionych w sieci ...


Dekle to b. mocna strona wszystkich Zodiaców. Czasem szkoda, że się ich nie nosi odwrotnie. :lol:

Świecidełko ....



I kilka zdjęć czarnego na bransolecie ...


:
TomekR napisał/a:
Oceanaire w pomarańczce rzadko bywa na Jebaju.


chyba w ogóle jest discontinued... F*U*C*K

:
Ten Zodiak Oceanarie to mega wypas i na farbowanym werku :) Powaznie zastanawialbym sie na tym , pasuje mi przeokrutnie szkoda ze out of stock
moze kiedys z second hand

:
ja tam do claro nic nie mam ale Oceanarie mocno wykracza poza budżet!

:
...z tych Zodiac'ów to ten jest mega wakacyjny ;)



:
Maxio - ten byłby idealny! ale niestety koszty...

swoją drogą może budżet moooocno naciągnąć :mrgreen: - Maxio a gdzie jest w sprzedaży?

:
...a tutaj na przykład klik


...jak wpisze sobie oznaczenie w googlach, to wyskoczy więcej jakis sklepów, ale cena zabija

:
ożeszku... to jest 3x mój budżet - ale zegarek przekozacki!!!

Arek
[Usunięty]
:
Darek, przepraszam ale ostatnio jestem bardzo zabiegany i ciężko jest mi usiąść i doradzić coś sensownego z g-shocków, a nie chcę żebyś brał coś smętnego.
Ale na szybko, może coś z proponowanych już w tym temacie pomarańczowych G-shocków, ewentualnie może jakiś DW-5600 w limitowanej wersji, np. taki jak jakiś czas temu prezentował Filip. Biały, z zakręcanym złotym deklem (napisz do niego, on na pewno Ci powie jaki to model) Wkrótce też wchodzi nowy model, połączenie DW-5600 z Mudmanem, ale kiedy dokładnie wejdzie to nie wiem, zdjęcie możesz zobaczyć na kizi w wątku o g-shockach

:
Arek na razie waham się między prostotą i funkcjonalnością a oczojebnością:


:
Dobra, wygraliście, jakieś linki poproszę gdzie można zanabyć tą "prostatę" :wink: , mówię całkiem poważnie.

Arek
[Usunięty]
:
No i bardzo dobrze,z tym że tą prostotę też można wybrac w jakimś ciekawszym wydaniu.
A to jest ta nowośc o której wyżej wspomniałem


Jest to połączenie dokładnie tych dwóch zegarków które wskazałeś

Z ciekawych kolorków Mudmana to jeszcze ten zobacz:

:
svedos napisał/a:
Dobra, wygraliście, jakieś linki poproszę gdzie można zanabyć tą "prostatę" :wink: , mówię całkiem poważnie.

...no Pan se jaja chyba robi

...Spinner ma jakieś tajne dojścia zza wielkiej wody - koszty mizerne jakieś takie tam znalazł

:
Maxio napisał/a:
svedos napisał/a:
Dobra, wygraliście, jakieś linki poproszę gdzie można zanabyć tą "prostatę" :wink: , mówię całkiem poważnie.

...no Pan se jaja chyba robi Obrazek

...Spinner ma jakieś tajne dojścia zza wielkiej wody - koszty mizerne jakieś takie tam znalazł


Jakie jaja, Panie , jakie jaja, później na spotkaniu w "Odzi", powyciągacie te swoje bateryjki, i zacznie sie chwalić , a ja ma takiego G-shocka, a ja takiego , ja innego,.......a ja co tylko shocka :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.