kadariusa zegarek wakacyjny
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
To jak Momentum odpada to optuję za G-shockiem. :wink:

:
Jak nie klasyczny 5600 to proponuje Mudmana z solarem i radiem - w żródle jakie Ci podesałem to 99$ plus przesyłka 15$ - bedziesz po wakacjach mial wzorzec czasu pod ręką:-) Zreszta 5600 z takim wyposażeniem jeszcze taniej dorwiesz:-)

:
svedos napisał/a:
Darek nie słuchaj podpowiedzi "złych ludzi" bierz Zodiaka

Swiat sie konczy :D

Kadarius ciesze sie ze chociaz tobie przypasowal by Baliha'i
Cena zaporowa ale jakosc super

:
Któregokolwiek z tych trzech


:
Jako posiadacz wielu Zodiaków (obecnie dwa, ale w szczytowym okresie było ich siedem :lol: ), ZDECYDOWANIE polecam tą markę, jako zegarek wakacyjny. Moje propozycje (wszystko, z wyjątkiem Oceanarie - w budżecie, na niego trzeba polować, trafiają się okazje poniżej Twojej ceny ostatecznej).
Seria Oceanarie

Seria Adventure

Deep Ref (mam z białą tarczą - świetny zegarek)

Seria Desert Falcon

Desert Master

Seria Sea Dragon

może być nawet taki fuksjowy :mrgreen: :mrgreen:

Speed Dragon

albo V-Wolf (miałem, świetny łocz)

lub ZO2308, również był mój.


Zodiaca kupujemy oczywiście na amerykańskim E-Bay'u, w Europie ceny dużo wyższe. 390 Zodiaców czeka na zakup TUTAJ

Przyjrzyj się również Timexom. Nie do zajechania a mógłbyś ich kupić kilka za swój budżet, w kolorach w zależności od nastroju bądź pogody :mrgreen:
Np. seria Rugged Dive (wszystkie mają WR 200). Wiem, że to Timex, ale to nie są złe zegarki a do tego chińskie :lol: :lol:


Spinner napisał/a:
Ktos tutaj ostatnio niedogo kupil kwarcowego nurasa Citizena o srednicy 40mm... A ten Zodiak to nie jest glupi pomysl tez:-)

M. in. ja kupiłem, jest nawet recka w "Zegarkach japońskich" :lol:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-03-31, 00:11, w całości zmieniany 3 razy
:
z timexami miałem do czynienia - przez długi czas moja małżowinka nosiła timexy i nie narzekała, młody też ma timexa elektronicznego od 5 lat i ani słowa... nawet bateria jeszcze trzyma!

póki co na wish liście lądują SeaDragon i mudman (przyda się na rower jeśli nie wypali jako wakacyjny)

:
Pooglądaj sobie jeszcze zegarki Invicta i Nautica. Mają kilka fajnych modeli. I spokojnie w budżecie się zmieścisz.

:
A możę coś zupełnie oryginalnego :wink: ?

http://www.allegro.pl/ite...y_17cm_hit.html

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
ta nautica jest zarąbiasta:








ta reż daje radę ale IMO zodiac fajniejszy


:
Nad tą drugą sam się dość długo zastanawiałem.
Jest jeszcze taki Sea Dragon mod. ZO3703



chomior napisał/a:
A możę coś zupełnie oryginalnego ?

http://www.allegro.pl/ite...y_17cm_hit.html

W tym budżecie to z kilogram tego mógłbyś kupić :mrgreen: , a jaki zdrowy byłbyś :lol: :lol:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-03-31, 00:04, w całości zmieniany 1 raz
:
zdecydowanie polecam 5600 ,albo może ...:


:
Właśnie mnie zdziwiło że jeszcze nikt nie zaproponował SEIKO :)

TomekR - raczej chrono niż ZO3703 - żeby taką nauticę compass było gdzie przymierzyć...

:
Nauticę miało kiedyś chyba Zibi. Może jeszcze mają?

kadarius napisał/a:
Właśnie mnie zdziwiło że jeszcze nikt nie zaproponował SEIKO :)


Seiko jest przereklamowane :wink: :wink:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-03-31, 00:38, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja już prawie zdecydowałem ale kupuję w maju (no chyba że się wcześniej okazja trafi)
To będzie pomarańczowy sea dragon lub tauchmeister... Koniec świata bo oba kwarce :D
A ze seiko nikt nie zaproponował to nic dziwnego - bo oprócz monstera (którego masz) nie widzę w ich ofercie żadnego zwariowanego zegarka wakacyjnego... nie bijcie :roll: :razz:

Ostatnio zmieniony przez TowRoupas 2010-03-31, 09:54, w całości zmieniany 1 raz
Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
TowRoupas napisał/a:
A ze seiko nikt nie zaproponował to nic dziwnego - bo oprócz monstera (którego masz) nie widzę w ich ofercie żadnego zwariowanego zegarka wakacyjnego... nie bijcie :roll: :razz:


nie zaproponował, bo poza założonym budżetem - orange sumo. Sam bym wziął, ale bez sensu mieć drugie sumo

a jeżeli nie sumo - to Zodiac, ale pokazywany przez TomkaR Oceanaire. Tessio kiedyś miał takiego tylko czarnego, gdzieś na kizi powinny być jego zabójcze zdjęcia. Fantastyczne wskazówki, super wykonanie, nie-bateryjkowiec, kozacki dekiel. Kiedyś licytowałem kilka razy pomarańczowego na ebayu, zawsze przegrywałem, schodziły po trochę ponad 200 usd, choć ostatnio źródełko trochę wyschło

opcja G-shock też niezła jako całkowicie inna alternatywa.

na marginesie to miałem podobny dylemat, chciałem coś wesołego na wakacje, myślałem o pomarańczowym nurku, ale wyszło, że tylko sumo mnie urządza. Dlatego kupiłem... orange rhino do czarnego sumo

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.