Przedmioty niezegarkowe VINTAGE
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Jacek. napisał/a:
choć preferowałbym generalską purpurę :D
G.

to jeszcze Gburek mógłby założyc do kompletu bikorna i fiuuu od razu na oddział zadawać szyku przed pigułami :złośliwiec:
;) :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Maras68
[Usunięty]
:
dobre Jacek :!: :D :D

:
Ratler Wściekły I napisał/a:
Jacek. napisał/a:
choć preferowałbym generalską purpurę :D
G.

to jeszcze Gburek mógłby założyc do kompletu bikorna i fiuuu od razu na oddział zadawać szyku przed pigułami :złośliwiec:
;) :D


Pogłoski, głoszące jakobym przebywał na oddziale psychiatrycznym, są, łagodnie mówiąc, nieprawdziwe. I nie zawracaj mi głowy, bo nad Sommą znów szykuje się jakaś rozpierdówka :foch:
:D


alGbert II.
le król.

"We offer best solutions in search of a problem"
diver
[Usunięty]
:
Ty się pogłoskami zajmujesz i obrażasz się, a tu nam kolega odszedł ... :(

:
Nie ten co trzeba; znów nasrane pod moim postem :/

Ale do rzeczy:

Tło służby wojskowej Józefa Szwejka i wielu innych, ganz poważnie i służbiście wyłuszczone. Od wcielenia, poprzez należności prowiantowe i gaciane, aż do resortu oberfeldkurata Katza :)



Mimo iż to czysto wojskowa praca, czytało sie świetnie :)



Gbursch.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2016-08-10, 22:41, w całości zmieniany 1 raz
"We offer best solutions in search of a problem"
:
Jacek. napisał/a:
Nie ten co trzeba; znów nasrane pod moim postem :/

Ale do rzeczy:

Tło służby wojskowej Józefa Szwejka i wielu innych, ganz poważnie i służbiście wyłuszczone. Od wcielenia, poprzez należności prowiantowe i gaciane, aż do resortu oberfeldkurata Katza :)

Obrazek

Mimo iż to czysto wojskowa praca, czytało sie świetnie :)



Gbursch.

Tak dobra lektura, a propos jak mawiał Szwejk lysienie powodują wczesne urazy psychiczne :D

Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2016-08-11, 07:13, w całości zmieniany 1 raz
:
tak na marginesie,na kizi ktoś podszywa się pod marasa!bo to chyba nie może być on?nie po tym co tu pisał hmmm ;)

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran napisał/a:
tak na marginesie,na kizi ktoś podszywa się pod marasa!bo to chyba nie może być on?nie po tym co tu pisał hmmm ;)

Widziałem Mendę, zdjęcia wstawia swoich dziadów :)

diver
[Usunięty]
:
:złośliwiec: Zgadzam się nie ten co trzeba, ten fachowiec od srania lepszy , on i tak obrażony to co mi tam, naj ze nie pod jego postem ...

:
buran napisał/a:
tak na marginesie,na kizi ktoś podszywa się pod marasa!bo to chyba nie może być on?nie po tym co tu pisał hmmm ;)


Dajcie, proszę, linka bo mnie ominęło i zupełnie nie wiem co tu było wypisywane i jaka w ogóle afera?

:
https://portal.abczdrowie.pl/adhd-u-doroslych

cool



G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Woytec napisał/a:
buran napisał/a:
tak na marginesie,na kizi ktoś podszywa się pod marasa!bo to chyba nie może być on?nie po tym co tu pisał hmmm ;)


Dajcie, proszę, linka bo mnie ominęło i zupełnie nie wiem co tu było wypisywane i jaka w ogóle afera?

marek na kizi to tak jakby kaczor do PO się zapisał :D

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Spam
[Usunięty]
:
buran napisał/a:
Woytec napisał/a:
buran napisał/a:
tak na marginesie,na kizi ktoś podszywa się pod marasa!bo to chyba nie może być on?nie po tym co tu pisał hmmm ;)


Dajcie, proszę, linka bo mnie ominęło i zupełnie nie wiem co tu było wypisywane i jaka w ogóle afera?

marek na kizi to tak jakby kaczor do PO się zapisał :D


...dajcie spokój Marasowi... szkoda chłopa... jak byście z dnia na dzień stracili możliwość logowania też szukalibyście suplementów... forum to choroba... często psychiczna ;)

diver
[Usunięty]
:
buran napisał/a:
marek na kizi to tak jakby kaczor do PO się zapisał


ale jeden kaczor jest już w PO :))

[ Dodano: 2016-08-12, 10:03 ]
buran napisał/a:
marek na kizi to tak jakby kaczor do PO się zapisał


ale jeden kaczor jest już w PO :))
dybuk

:
http://www.czwarty-wymiar...1069115#1069115

"We offer best solutions in search of a problem"
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.