Ostatki
Odpowiedz do tematu

: Ostatki
Zrobiło się ciepło więc trzeba się zabrać za drugie hobby którym są samochody ale jeszcze udało się wyprodukować pasior do forumowego Parniska i Parżyniera:












:
Nooo niezłe , niezłe :smile:

:
Parniżer coraz bardziej zaczyna mi się podobać.
A paski oczywiście świetne :)

Blaz
[Usunięty]
:
Ta gruba niebieska nić daje dobry akcent. :wink:

:
Wyszlo super ! Te paski bardzo dobrze komponuja sie kolorystycznie z Parnisami

auza
[Usunięty]
:
B. Fajne.

ps. a że akurat walczę z nićmi to zapytam - jakie to i gdzie nabyte.

:
Nici jak na zdjęciu, kupuję na okolicznych targowiskach, przeważnie u przyjaciół zza wschodniej granicy, są podobne w hurtowni ale na wielkich szpulach.



Te niebieskie przypasowały mi do Chronometra, w realu jeszcze bardziej pasi do wskazówek (przynajmniej dla mojej osoby)

Ostatnio zmieniony przez jaro19591 2010-03-24, 12:27, w całości zmieniany 1 raz
auza
[Usunięty]
:
jaro19591 napisał/a:
Nici jak na zdjęciu, kupuję na okolicznych targowiskach, przeważnie u przyjaciół zza wschodniej granicy, są podobne w hurtowni ale na wielkich szpulach.


U nas na zachodzie niestety Rosjanin to rzadkość.

Sam właśnie kupuje szpule po 1000 metrów i trochę to uderza po kieszeni. Zawsze lepiej mniej nawoju a więcej kolorów.

:
Niekoniecznie u Rosjan, nasi też to sprzedają, widziałem w Gdańsku, Warszawie.

[ Dodano: 2010-03-25, 10:43 ]
To pasek który robię z zakupionej wczoraj teczki, okazało się że jest to teczka po agencie Tomku, przez co jest tak zużyta. Opłaciło się ja nabyć nawet dla tego kawałeczka skóry z tak nietypowym (powstałym samoistnie) wzorem:



Blaz
[Usunięty]
:
Nawet fajnie wyszło. :smile:

:
Świetny jest ten pasior, idealny do jakiegoś nurasa Vintage, albo do lotnika :wink:

:
Paski które wykroiłem na razie z teczki po agencie Tomku:





Klamra zrobiona do przetestowania, jeszcze takiej nie nosiłem, okaże się jak z jej ergonomią






:
Kurcze, fajnie to wyszło! Klamra trochę za cienka moim zdaniem na drugiej koncówce ;) - ale jako prototyp się nada! :)

:
Paski extra , a klamra wygląda zawodowo.

:
Paski jak zawsze ekstra, a klamra ciekawa, oj ciekawa :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.