Jacques Lemans Liverpool
Odpowiedz do tematu

:
Jacobi napisał/a:
Wal się kolego :mrgreen: .

To odkopany wątek przez jednego z kolegów specjalizującego się ostatnio w wykopaliskach :grin: . A jeśli mnie pamięć nie myli - kolega kajot04 sprzedał ten zegarek jakieś pół roku temu :grin: :grin: .. A może jeszcze dawniej :???:

:
To jest tak jak się nie patrzy na daty :mrgreen: , co nie przeszkadza że podoba mi się zegar cały czas.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
kajot04
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
Jacobi napisał/a:
Wal się kolego :mrgreen: .

To odkopany wątek przez jednego z kolegów specjalizującego się ostatnio w wykopaliskach :grin: . A jeśli mnie pamięć nie myli - kolega kajot04 sprzedał ten zegarek jakieś pół roku temu :grin: :grin: .. A może jeszcze dawniej :???:


nie, nie sprzedał - ma go aktualnie na ręce - z grubą gumą fajny jest...

Ostatnio zmieniony przez kajot04 2011-05-24, 23:08, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
A że fajny jest to fakt. :wink:

:
No, mnie też się nawet podoba.

:
kajot04, i bardzo dobrze, bo jest ładny, niech się nosi .. Ale wystawiałeś go na sprzedaż? Coś mi się tak kojarzy .. :???:

kajot04
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
kajot04, i bardzo dobrze, bo jest ładny, niech się nosi .. Ale wystawiałeś go na sprzedaż? Coś mi się tak kojarzy .. :???:


tak, i był nawet chętny ale rozmyła się akcja z braku czasu, a potem już nie ponawiałem opcji sprzedania...

:
To się nieco uspokoiłem :cool: .. A miałem już planach zakup Vita Buerlecithin :grin:

Z tego wniosek, że niespecjalnie chciałeś się go pozbywać .. Słusznie, ładny jest ..

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.