Deep Blue Master Explorer III
Odpowiedz do tematu

:
kornel91, o to, to właśnie! Ja na początku też myślałem o Pro Aqua. Szczególnie podoba mi się szafirowy bezel. Ale trochę odrzucił mnie kształt koperty, jak dla mnie za dużo "wygibasów". I dlatego kupiłem Explorera. Trochę się zgapiłem, bo salomonowym wyjściem był, niestety już niedostępny, Juggernaut.

:
Daito napisał/a:
Nieeee... no Panowie Szlachta... żółty jest zajebiszczy... :)


Ale taki, jak ma Prezes :głową w mur: , te nowe kolory to już imho słabizna :(



robinp napisał/a:
Na stronie DB piszą, że bezel ma emaliowaną wkładkę. A emalia to spiek ceramiczny.

A tego to nie wiedziałem, emaliowana - myślałem, że to coś w rodzaju malowania a nie spiek ceramiczny :oops:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2014-06-18, 13:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Cytat:
A tego to nie wiedziałem, emaliowana - myślałem, że to coś w rodzaju malowania a nie spiek ceramiczny :oops:


Można i malować pędzelkiem, ale i tak na koniec trza w piecu wygrzać, co by się skłądniki (mineralne) razem zespoliły. Znaczy spiek :))

Ostatnio zmieniony przez robinp 2014-06-18, 14:09, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomek napisał/a:
Daito napisał/a:
Nieeee... no Panowie Szlachta... żółty jest zajebiszczy... :)


Ale taki, jak ma Prezes :głową w mur: ,

No toż mówię że żółty, a nie żółty podpalany... :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Tomek, jakbyś chciał żółtka to pewnie Marcin Ci załatwi :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
robinp, widocznie rzeczywiście grzebali coś nad lumą - u mnie dla porównania jest dużo gorzej.

Skate or die!
:
kornel91 napisał/a:
Tomek, jakbyś chciał żółtka to pewnie Marcin Ci załatwi

Pewnie tak, ale są inne priorytety ..
prezesso napisał/a:
widocznie rzeczywiście grzebali coś nad lumą - u mnie dla porównania jest dużo gorzej.

Tak twierdzą
Cytat:
Jeden z najpopularniejszych modeli ze stajni DEEP BLUE ponownie w sprzedaży, tutaj w odświeżonej wersji, z lepszą masą świecącą (szwajcarska superluminova)

:
Tomek - bierz, godzinę w nocy i tak da się odczytać, a że świeci słabiej... trudno.

Skate or die!
:
Fajna recka pifko
DB to marka, która intryguje mnie od dawna... hmmm Niestety, postanowienie tegoroczne: ZERO ZEGARKOWYCH ZAKUPÓW, skutecznie na mnie działa :))

:
Hogg napisał/a:
Niestety, postanowienie tegoroczne: ZERO ZEGARKOWYCH ZAKUPÓW, skutecznie na mnie działa :))
To się tak da??? :shock:

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Hogg napisał/a:
Fajna recka pifko
DB to marka, która intryguje mnie od dawna... hmmm Niestety, postanowienie tegoroczne: ZERO ZEGARKOWYCH ZAKUPÓW, skutecznie na mnie działa :))


Dam Ci radę. Wszystkie zegarki DB są masywne i ciężkie. A przycisk do papieru chyba możesz sobie kupić? A że przy okazji ten przycisk będzie miał wskazówki... Ludzie różne przyciski do papieru robią. Ja mam taki jeden ołowiany w kształcie aniołka z wypiętą gołą dupą :))

Ostatnio zmieniony przez robinp 2014-06-18, 22:15, w całości zmieniany 1 raz
:
a to mój żółtek - moim zdaniem najlepszy DB z wszystkich pifko , które małem/mam.
Tylko ten mesh DB jest do dupy, ale to "zawdzięczam" polskiemu dystrybutorowi :wkurzony:



[ Dodano: 2014-06-21, 05:34 ]
a to mój żółtek - moim zdaniem najlepszy DB z wszystkich pifko , które małem/mam.
Tylko ten mesh DB jest do dupy, ale to "zawdzięczam" polskiemu dystrybutorowi :wkurzony:


zyj terazniejszoscia
:
zafop, co z tym meshem ??

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
zafop, co z tym meshem ??

Pasuje jak świni siodło :złośliwiec:

:
Tomek napisał/a:
kornel91 napisał/a:
zafop, co z tym meshem ??

Pasuje jak świni siodło :złośliwiec:


dokładnie tak! pifko

miał być zupełnie inny, ale okazuje się, że realizacja prostego zamówienia przekroczyła możliwości dystrybutora,

a że wyjeżdżałem na dłuższy okres czasu, to w pośpiechu zapomniałem wziąć oryginalną bransę :wkurzony:

zyj terazniejszoscia
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.