Garfish
Odpowiedz do tematu

:
data będzie jakoś wyśrodkowana w tym okienku?

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Zawór jest tylko automatyczny.

Z tymi pomarańczowymi otoczkami to w sumie fajny pomysł, może kolejna wersja się wykluje.
Ten szary miał być taki właśnie stateczny :-) z kolorowymi wskazówkami tylko. Noszę go dziś na łąpie i coraz bardziej mi sie podoba.

Będzie jeszcze szary z niebieskozielonymi wskazówkami (takimi mniej więcej jak ości bellony) i niebiesko-zielona tarcza z czarnymi wskazówkami.

Data na razie to folia samoprzylepna, wydruk na atramentówce i naklejenie odręczne, w szarym coś nie do końca mi się udało ;-) Jak będą problemy to się gumą do żucia zaklei ;-)

Ostatnio zmieniony przez atomtomski 2014-07-24, 18:31, w całości zmieniany 1 raz
:
kawał zegarka, podoba się dużo bardziej niż Garda :popcorn:

:
jak po garfishu założyłem na chwilę fso to jak by go nie było ;-)

:
atomtomski napisał/a:

Data na razie to folia samoprzylepna, wydruk na atramentówce i naklejenie odręczne, w szarym coś nie do końca mi się udało ;-) Jak będą problemy to się gumą do żucia zaklei ;-)


Jak z zasady uważam ze zegarek powinien mieć datę, tak tutaj wolałbym jednak bez ;) zwyczajnie lekko za dużo się wg mnie dzieje na tej tarczy...

:
atomtomski napisał/a:
Zawór jest tylko automatyczny.

Z tymi pomarańczowymi otoczkami to w sumie fajny pomysł, może kolejna wersja się wykluje.



i może białe napisy - czarnych praktycznie nie widać, nie wiadomo czy to brud czy co ;) Moze mialo byc dyskretnie i mniej przeladowane, ale chyba i tak nie bedzie z tego garnitury wiec niech krzyczy z łapy w każdej wersji ;)

Pomarańcza w wersji z renderu wzarła mi sie w swiadomosc, mimo, ze wiem jaki to kolos... eh

s

Ostatnio zmieniony przez strix 2014-07-24, 18:46, w całości zmieniany 1 raz
:
no kurde, pomarancza zawodowa, juz bym zbieral, gdyby nie ten kosmiczny rozmiar :głową w mur: i jeszcze 58 L2L :shock:

beceen | ***** ***
:
beceen, męski rozmiar :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
beceen napisał/a:
no kurde, pomarancza zawodowa, juz bym zbieral, gdyby nie ten kosmiczny rozmiar :głową w mur: i jeszcze 58 L2L :shock:


Jak zrobi ten sam projekt 45mm i max 50mm l2l - to wpłacę kasę na pomarancze na etapie renderu ;) Naprawdę spojny i oryginalny przy obecnym marazmie projekt.

s

:
męski-sręski, irytuje mnie ta na sile wprowadzana moda na duzo za duze zegarki. Prawda jest taka, ze divery do diverowania uzywa moza 1% kupujacych (a i to chyba nie); nic nie uzasadnia takiego rozmiaru - ani mechanika, ani codzienne uzytkowanie, ani nawet stylistyka. Ten zegar w normalnym (44-45 to juz max) rozmiarze wygladalby jeszcze lepiej. Wszystko ponad to rozmiarowa patologia zegarkowego swiata :idea:

sie zirytowalem, no. nono

beceen | ***** ***
:
Spoko, na rozmiar 45mm szykujemy 0:0 i Fiata 125p akropolis.

No i Syrena Sport ma 44,5 - do wyboru do koloru ;-)

Garfish od początku miał być duży i taki jest :-)

Ostatnio zmieniony przez atomtomski 2014-07-24, 20:13, w całości zmieniany 1 raz
:
atomtomski, będzie wymienny pierscien zamiast tego z uszami, co by kieszonkę z niego zrobic ? ;-)
Faajny, ale zbyt duzy. Jeski mozesz wrzuc nadgarstkowe.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
mamy co najmniej 3 pomysły na adaptery :-)

nadgarstkowe jutro wrzucę.

:
strix, beceen, marudzicie- wszystkie poprzednie projekty miały 42mm, to jest pierwszy taki 'kloc' w ofercie ;) I ogólniej- mimo mody na większe koperty i tak przeważająca większość dostępnych zegarków miesci się w tych 44-45mm, a naprawdę monstrualne modele (typu właśnie Garfish) to ułamek rynku....

Ostatnio zmieniony przez Machu 2014-07-24, 20:21, w całości zmieniany 2 razy
:
hm, no niby sa inne xicorry, ale mi sie akurat ten podoba.
Machu, to popatrz na oferte DB chociazby.
I koniec offtopu, zeby nie smiecic w watku tomskiego.

beceen | ***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.