Garfish
Odpowiedz do tematu

:
Fazowany brzeg koronki. Widać, że projekt jest przemyślany, nie to co przy Otago, gdzie koronka zostawia "krwawy ślad" na dłoni.

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Przedstawiam prototyp Garfisha. Jeszcze nie wszystko jest jak należy ale wyszedł mega.
Jak się weźmie go w rękę to "o ku... , ale ciężki" :-) Jak się założy to już po chwili jest milutko.
Ja jak go wczoraj założyłem to to do tej pory mi się micha śmieje (jak by nie to że prawie nabiłem sobie nim guza to bym z nim spał :-) ).
Zrezygnowaliśmy z drugiej koronki - helowy zawór ręczny został zastąpiony automatycznym. Bezel docelowo będzie czarny z białymi indeksami.
Kawał fajnego odważnika wyszedł ale nosi się zarąbiście.












Ostatnio zmieniony przez atomtomski 2014-07-24, 11:03, w całości zmieniany 1 raz
:
atomtomski, wziąłbyś te wszystkie swoje fajne wynalazki do jakiegoś wiaderka i przywiózł na jakiś dzień do Zgierza. Poprzymierzałby człowiek, poćwiczył bicepsy... ;)

:
Szacun panie Adamie. Wyszedł świetny. Aż się nosić chce. No tylko trza mieć fest łapsko do niego. ;)

GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
Adam, DO_RO....znaczy się dobra robota :))

koperta wyszła zdecydowanie lepiej od jej plasticznego pierwowzoru

:
Jest swietnie, tylko nie wiem, czy nie wolałbym zostawic całego bezela w stali ;)

Jest szansa na zdjecia prototypu z szara tarczą :?:

:
.............świetny pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
piękny odważnik, nosiłbym pifko

:
atomtomski napisał/a:
Przedstawiam prototyp Garfisha


tempo prac zdecydowanie nie pozwala zapomniec o projekcie :) - jak dojdzie czarny bezel z bialymi indeksami /jak na renderze/ to bedzie miazga.
jaki on ma lug2lug?

Pozdrawiam
s

Ostatnio zmieniony przez strix 2014-07-24, 17:30, w całości zmieniany 1 raz
:
lug2lug: 58mm

Bezel stalowy raczej odpada - będzie się rysował. Zastanawiam się czy PVD za słabe nie będzie. Jeszcze zobaczymy.

Szara tarcza + wskazówki pomarańczowe:





Dekiel:



I z kuzynami ;-) :


:
atomtomski napisał/a:
lug2lug: 58mm


masakra jak dla mnie ;) szkoda.

Pomarańcza zjada szarą wersje imho.

s

:
ojtam, szara bardziej do garnituru pasuje ;-)

:
Szara dla mnie wypas- przy pomarańczy jednak 'za dużo tego dobrego' ;)

A 58mm L2L to niewiele przy takiej średnicy...

:
To prawda pomarańczka zjada szaraka bez popitki i jest zaje... Bardzo dobrze, że została tylko koronka bez tego zaworu. Brawo.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
atomtomski napisał/a:
ojtam, szara bardziej do garnituru pasuje ;-)


Daj pomaranczowe otoczki indeksow w szarej - doda życia i będzie nawiązanie do wskazówek bo tak widać tylko je ;)

No i koniecznie w pomarańczy czarny bezel z bialymi indeksami - bedzie jak na renderze, to kupię choćby na miesiąc zeby sie napatrzec i sprzedam dalej - ew jakis botox w nadgarstek - pomyśle ;)

s

Ostatnio zmieniony przez strix 2014-07-24, 18:26, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.