ULTRAMARINA PARAMILITARE
Odpowiedz do tematu

:
Niestety w Łodzi mnie nie będzie z przyczyn zawodowych (2 zjazdy w jednym czasie na 2 uczelniach oddalonych od siebie o 120 km) - czasowo nie wyrobię. Gdyby spotkanie było tydzień później lub wcześniej - dałbym radę. Może na następnym spotkaniu...

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Adam wielka szkoda że nie możesz, ale możemy temu jakoś zaradzić :wink: , wyślij same zegarki :razz: , swój portret, no i jakąś flaszkę. :lol:

:
CCM tys nam BRAT bedziem cierpiec :(

:
Dlatego prosiłem o portret :wink: :lol:

:
Kurde, a tak chciałem obmacać Paramilitarnego Paramariana :( Ale jak wyślesz to będzie git :P

:
Już lecę na pocztę... :razz:

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
A wrzucę troszkę fotek, co by pamięć odświeżyć...









"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Bardzo mi się ta tłoczona tarcza podoba - gdyby tylko tej małej sekundy nie było wgłębionej, to już bym takiego sobie też montował ;-)

:
Odświeżaj Adam jak najczęściej, pamięć o tym zegarze nie powinna nigdy zaginąć.

Czino
[Usunięty]
:
Genialny jest-najlepszy mod jaki do tej pory widziałem! :grin: :grin: :grin:

:
...Czino, a jaką ma historię...

:
Ten zegarek to chyba jest starszy jak nasze forum, coś mi się kojarzy że Adam go pokazywał na kizi kiedy jeszcze wszyscy razem byliśmy przodownikami działu radzieckiego :smile:
tak w ogóle to świetny projekt i rewelacyjnie wykonany !

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Wspaniały okaz włosko-radziecko-chińskiej myśli technicznej. Z taką legendą bije na głowę cały marketing Panerai.

:
Cobbi znowu swoją Mołnią szpanuje ... wypas pomysł z dwoma kolorami napisów ... u mnie w materii tego zegarka nic się nie zmieniło ... nadal WAL SIĘ :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

:
Karol Kłósek napisał/a:
Ten zegarek to chyba jest starszy jak nasze forum, coś mi się kojarzy że Adam go pokazywał na kizi kiedy jeszcze wszyscy razem byliśmy przodownikami działu radzieckiego :smile:
tak w ogóle to świetny projekt i rewelacyjnie wykonany !


Aż taki stary to on nie jest - niedługo skończy pierwszy roczek :)

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.