ULTRAMARINA PARAMILITARE
Odpowiedz do tematu

:
CCM Dobra robota !
Jak wkladalem moja molnie do koperty od maryski gmt - to sie okazalo ze biala tarcza o tej samej fakturze jak ta czerwona - jest platikowa i pilniczkiem mozna ja lekko dopasowac do koperty

:
A no właśnie w ten sam sposób i ja dopasowywałem - czerwona tarcza też oczywiście jest plastikowa.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
No nie wiem może laik jestem, nie znam się, ale jakoś to naciągane jest. Ot Mołnia jak Mołnia, na zdjęciach widać że nówka sztuka a nawiązanie do MM to jak mi się wydaje rosyjska "wolna amerykanka" w kopiowaniu udanych wzorów.

Ależ skąd :) PAMy są boskie (no może poza Radiomirem) i traktuje je w kategorii marzeń na równi z Rolkiem - cóż może kiedyś :rolleyes: Tu jednak sprawa dotyczy tej Mołni której przodkowie może i byli kiedyś inspirowani PAMami,jednak mam nadzieję że faktycznie w ujęciu historycznym (tak jak przedstawia to kolega), a nie po prostu skopiowana przez ruskich ot po prostu na potrzeby rynku. Generalnie to nowy zegarek z dorobioną historią, choć ręki sobie uciąć nie dam :)


Taa... są już światowe echa tej premiery... wszystko co złe - śmiertelnie poważnie zwalono na ruskich :lol:

:
Ale to na serio teraz co żeś zacytował ...? Jakiś kolejny "szanowany kolekcjoner" błysnął :lol: ...??

:
Na żywca wycięte i wklejone...

:
Brak słów... :shock: :roll:

:
Ale fajnie mieć taki kontrowersyjny zegarek :grin:

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
andre
[Usunięty]
:
ALAMO osoba której radosna twórczość na Kizi można sobie poczytać jest tam zarejestrowana od 2005 roku ;-) Swoja droga ten nasz CCB to niezły wkrętak jest ;-)

:
Się wie! Toż to CornCobbMan :lol: ...
Co nie zmienia faktu, że te komentarze to jakaś tragifarsa... Ehhh... Dobra ... Whatever ...

:
He he he, niektóre z tych wypowiedzi to są "podpuchy" :razz: naszych forumowych kolegów, proszę więc nie bierzcie sobie aż tak bardzo ich do serca. :wink:

Edyta

A jednak nie , to tylko zbieżność nicków :wink:

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-03-31, 21:07, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Właśnie. :grin: A ja podtrzymuję zdanie, że kumotr CornCobbMan ma otwarte drzwi do działu PR Paneraia. :mrgreen:

:
Już biegiem lecę CV składać :lol:
Może PAMa służbowego dostanę ? :grin:

Ostatnio zmieniony przez CornCobbMan 2010-03-31, 22:05, w całości zmieniany 1 raz
"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
tarant napisał/a:
Na żywca wycięte i wklejone...

hehhehe brehehehe to zes mi na noc humor poprawił :mrgreen:

:
oj czepiacie się... Ale wkręt jak na prima aprilis przystało...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Adaś świetna historia :P , a zegarek... cóż... jest tak PIĘKNY że aż słów mi brakuje, ta tarcza, ten pasek, a zwłaszcza dekiel, no po prostu RE-WE-LA-CJA! Ustawiam się jako pierwszy w kolekcje do obmacania w Łodzi!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.