ULTRAMARINA PARAMILITARE
Odpowiedz do tematu

:
świetny zegarek......
:cool: zazdraszczam.

:
Oj Arek miałeś wczoraj chyba upojną noc :mrgreen:
Ale nie ma się co obrażać, zdarza się nawet najlepszym :)

:
Arek napisał/a:
świetny zegarek, no i bardzo interesująca historia. Jestem ciekaw czy istnieją jakieś zdjęcia oryginalnego zegarka??


Jasne. Oto archiwalne zdjęcie przedstawiające członka włoskiego oddziału siłującego się na rękę z radzieckim towarzyszem. Proszę zwrócić uwagę na rękę Włocha (po lewej). :wink:


Ostatnio zmieniony przez CornCobbMan 2014-04-08, 20:55, w całości zmieniany 2 razy
"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Dobra historia...swietnie to ujales.
Gratuluje.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
CCM ale on ma zegarek z kukułką :mrgreen:

:
Mołnia niczego sobie , bardzo ładna mógłbym pisać o niej w samych superlatywach.
Foch i dziękuje :twisted: :twisted:

:
Poczytałem tu i ówdzie o tym zegarku i doszedłem do wniosku że istniała jeszcze niemiecka wersja tego zacnego czasomierza! - BLITZ :lol:

:
Szczerzę gratuluję, niech się nosi :grin:

Super Podpis Bulwo
:
...ale jaja

...tarcza nie moja bajka, ale grunt, że całość to własna składanka

...Arek, nie bój nic, i tak się zdarza

Blaz
[Usunięty]
:
Jeżeli więc pewna włoska manufakturka będzie szukała nowego pracownika do działu PR, to już wiemy do kogo ich wysłać. :mrgreen:

Świetny projekt. :grin:

:
10/10
Najwyższe noty za styl i czas lotu. Brawo :)

Foch und Ch.
:
Kilka nowych fotek na nieco innym paseczku:








"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Adam, jeszcze raz, pierwsza klasa.Odwaliłeś kawał dobrej roboty.

andre
[Usunięty]
:
Wklej na kizi z opisem historycznym i fotka italiańskich marines ;-) Zobaczymy czy Jego Nadętość Prezes się uśmiechnie ;-)

:
Kurde tak jak mołnia z tą tarczą mi się nie podoba, tak Twoje dzieło zachwyca mnie :grin:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.