Ciekawostki...
Odpowiedz do tematu

:
>>>

Pierwszy G-Shock powstał 35 lat temu, a wszystko zaczęło się od "pancernego kalkulatorka" DW-5000C... :D

https://world.g-shock.com/asia-mea/en/products/catalog/book_the_origin_5600/?2018orign

W renomowanych sklepach zegarkowych dostępna jest polskojęzyczna wersja w papierowym wydaniu... ;)

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-05-05, 23:52, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
>>>

W renomowanych sklepach zegarkowych dostępna jest polskojęzyczna wersja w papierowym wydaniu... ;)

<<<


W sezamie są, wziąłem już jakiś czas temu.

:
:( widocznie mieszkam w nieodpowiednim miejscu
jakby kto widział mógłby mi wziąć z 1-2 sztuki i po przelaniu gratyfikacji za fatyge wysłać?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
:( widocznie mieszkam w nieodpowiednim miejscu
jakby kto widział mógłby mi wziąć z 1-2 sztuki i po przelaniu gratyfikacji za fatyge wysłać?


W weekend pewnie będę na mieście, jak będą to wezmę.

:
thx
to bedziemy w kontakcie jak coś

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Z ciekawostek, to chyba cena :złośliwiec:
https://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-Meski-Casio-G-Shock-MRGG2000HB-1A-MRG-G2000HB-1ADR/19898
....katalogowa jest "nieco" wyższa.

Normalność, to indywidualne postrzeganie rzeczywistości.
:
Bimberek, :shock: :facepalm: troche przegieli

:
Narobiłeś smaka a tu niedostępny... :złośliwiec:

:
bandi napisał/a:
Bimberek, :shock: :facepalm: troche przegieli


Nie bardziej niż "inni" ;) tyle że z g-sgock'ami jest tak że każdy może znaleźć coś w swoim budżecie, a u tych "innych" już nie koniecznie :))

pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito, Co prawda to prawda - jakby taka łamaga lub lonżin robiły zegarki za 4-5 stówek to by było coś :D
pifko

:
A w jakim celu mieliby to robić, mianowicie ? hmmm

:
Bo zaczęłaby kruszeć piramida prestiżu ?
Raczej chyba nie, ale na pewno zyskaliby większe grono nabywców.
Daito słusznie zauważył - "że każdy może znaleźć coś w swoim budżecie" - i przez to pozostać wierny danej marce.
Mnie od Casio odrzuca ten plastykowy dizajn "komunijnych" zegarków, ale są przecież koperty całe ze stali, czyli jest możliwość wyboru.
Czy 28 800,00 zł ....w porywach do 32 000,00 zł to dużo, czy mało o tym chyba decyduje siła nabywcza klienta i wiedza o tym, co kryje się pod kopertą.
A przyglądając się coraz uważniej produktom tej firmy, trzeba powiedzieć jednoznacznie, że każde ich opracowanie to techniczna maestria.

Normalność, to indywidualne postrzeganie rzeczywistości.
:
ALAMO, zeby tak jak kazika kazdy mogl se kupic w miare zasobnosci portfela :P ;)

:
Wtedy bogaci odpuścili by sobie tę markę.
Co to dla nich za frajda nosić zegarek jak "Kiepski"? :złośliwiec:

:
Ferdek Kiepski nosi rekwizyt sitkomowy, a nie zegarek.
On nawet nie musi mieć zegarka, gdyż odmierza mu czas kolejno pochłonięty Full Mocny :złośliwiec:

Normalność, to indywidualne postrzeganie rzeczywistości.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.